» Poradna » Web a internet

Vaša skúsenosť je iná ?

Posledných niekoľko dní / od výpadku internetu/ na Zive.cz mi načítava každý preklik dosť dlho , niekedy aj 20-25 sekúnd. Ale je zaujímavé , že iba na zive.cz. Všetky iné stránky sú rýchle....blesk.Máte aj vy takú skúsenosť? Má zive.cz nejaký problém......?

Odpovědi na otázku

Řekl bych, že při blokování reklamy jsou ty výpadky kratší a odezva stránek lepší.

V ntb nevím, ale v mobilu mi to zlobí asi měsíc a právě že jen na zive. Chrome i prohlížeč, hlavně večer po 18 hod.

klik na odpived, cca deset sec, odeslat i dvacet, to přes den neznám.