» Poradna » Web a internet

Váš počítač byl zablokován policií ČR

Dobrý den, koukal sem na film (konkrétně avengers) a klikl sem do prohlížeče a najednou mi to napsalo něco jako váš počítač byl zablokován policií ČR... tak jsem odstranil cookie a přes CTRL ALT DELETE jsem ukončil prohlížeč, stačí to nebo je v tom nějaký háček... jsem začátečník a poprvé píšu na živě tak prosím berte ohledy

Odpovědi na otázku

Buď zdráv a vesel začátečníku Projeď si poradnu zpětně, sice se to tady letos řešilo asi jen pouze 150x ( naposledy myslím včera ), ale určitě najdeš radu ke svému problému.

Toto pripojenie nie je dôveryhodnéPožiadali ste, aby sa Firefox pripojil k stránke servis.eset.czprostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Nemôžeme vás však uistiť, že toto pripojenie je naozaj zabezpečené.Keď sa pripájate pomocou zabezpečeného pripojenia,stránka zvyčajne poskytne identifikačné údaje na overenie, že sa pripájate k správnej stránke.Identita tejto stránky však nemohla byť overená.Čo by som mal urobiť?Ak sa k tejto stránke zvyčajne pripájate bez problémov,táto chyba môže naznačovať, že niekto sa snaží napodobniť túto stránku a nemali by ste preto pokračovať.

jo to sem udělal ale pročítat vaše hádky nehodlám

V tom případě doporučuju zeptat se jinde. Oni se budou hádat znovu a klidně v tomto vlákně.

na akej stránke si ho chytil? Sandboxie nepoznáš?

když sem se chtěl kouknout na film na kinotipu, konkrétně avengers a ne neznam to Sandboxie

tak sa s ním zoznam http://www.slunecnice.cz/sw/sandboxie/

a pomůže i když už PC byl napaaden? nerestartoval sem ho právě z něj píšu

sandboxie je prevencia, nie liečba

tak to je mi k ničemu

keď virus odstraniš, zase budeš riskovať???

mím problémem je ta 1 část - odstranění

to je samoz. Hľadaj PV, alebo policejní virus, popr. zablokovan policii na zive.cz

>tak to je mi k ničemu<Možno pre teba. Ten, kto to vie používať, tak je k něčemu. A ak nepoznáš, ako to pracuje - potom škoda radiť.

taak znova... mím prolémem je odstranění...

hľadáš PV tu na fore? Je tu dosť rád!

spíš hádek ten nahoře má pravdu v podstatě je mu to k ničemu on žádá o návod jak to schodit ne o prevenci až bude chtít prevenci tak si o ni asi řekne ne?

1. ešte som tu nevidel človeka, čo by po viruse žiadal ako na prevenciu. Ľudia sú nepoučiteľní (slušne povedané) a tak si celý život myslia, že "mne sa to nemôže stať"2. radu má: nech hľadá. Sú tu riešenia: min CTRL+F a zadať "http" a nájde odkazy v daných diskusiách, nemusí ich čítať celé:Riešenia:1. Pouzij "AVG Rescue CD"Stahni a vypal jako bootovaci,nastav v biosu bootovani jako prvni z CD.Stahni si i navod jak ho pouzit.Odvirovani dle PC neco kolem 3 - 6 hod.2. 1.připojit PC k síti(internetu) kabelem2.nabootovat Hiren's BootCD (třebas tady: http://uloz.to/x5D2F1b/hiren-s-boot-cd-v... )3.spustit mini XP4.spustit online skener od Esetu (najít pomocí Goole, v nastavení zaškrtnout jen systémový disk, nebude označen písmenem C:, + podrobná kontrola včetně archivů)5.po kontrole (cca 1-1,5hodiny) odstranit nalezené infiltrace6.restart PC7.užívat odvirovaný PC3. že vraj ho dokáže odstrániť aj combofix http://bit.ly/1fYDeiP 4. http://www.vpnhosting.cz/index.php/clanky/vir-poli... 5. roguekiller: http://www.blog.ijacek007.cz/Navody/jak-opravit-window... 6. http://www.2-removevirus.com/cz/policie-ceske-republik... 7. MBAM: http://bit.ly/1jyBgbY 8. AVG na CD: http://www.avg.com/cz-cs/2263869. od majstr milanr1: 1) Vypni napadený PC.2) Z jiného (zcela zdravého) PC stáhni Roguekiller:http://www.majorgeeks.com/mg/get/roguekiller,1.html3) Spusť napadený PC do nouzového režimu.4) Spusť Roguekiller5) Po vyčištění nabootuj do full GUI bez sítě.6) Změň hesla ke všem účtům, názvy účtů, název PC, IP konfiguraci.7) Připoj OS do sítě.8 ) Aktualizuj OS + antivir.9) Spusť antivirus a zadej Full scan.10) Imunizuj OS.11) Alternativně můžeš používat virtuální OS k připojení do internetu => řádově bezpečnější.12) Prostuduj si:http://forum.zive.cz/viewtopic.php10. Ukázat celý příspěvek

Ach jo, již podruhé zde od tebe doporučení na combofix, už prostě musím reagovat. Combofix není pro default projetí PC a nechat smazat co se mu zachce !Combofix je sofistikovaný nástroj, má vysoké schopnosti a pokud do něj neumíš napsat script, nebo uživateli nenapíšeš po logu, co má do scriptu napsat, tak prosím nedoporučuj ! Hádat se nebudu, jen varuji před neuváženým použitím tohoto softu, i opravitelný systém po nekontrolovaném mazání odstřelíte !

To je fakt děs ....

beriem na vedomie, ale ako na rootkity čo sa nabalia napr. na windows update?

Rootkit, záleží na jeho úrovni, se řeší i Combofixem, ale ten se použije nejprve pro vytvoření logu, log prohlédne někdo, kdo se v něm vyzná a pak ti dá script, který vymaže jen co má. Tady na logy není místo, to by byl hukot , takže viry.cz, těch logů je potřeba víc, RSIT nebo FRST.

Hlavně to nerestartuj...

to vím něco o tom viru vím když sem asi před dvouma měsícema četl o tom ale netušil sem že ho budu mít taky

mam takový problém už jsem to restartoval takže co teď?

Jasně, děsně ti žeru že se ti to stalo při koukání na Avengers Než aby lidi přiznali že jsou debilové co lezou na ty největší prasárny bez jakéhokoli anonymizéru a bez jakéhokoliv jištění, tak si vymejšlej bejkárny typu "koukal jsem na film a zničeho nic se mi objevil vir Policie ČR" Další se mi dušoval, že ho chytil zrovna v momentě, kdy vůbec na internetu nebyl a že mu ho do počítače musel někdo naschvál poslat Kdyby někdo shromáždil všechny výpovědi uživatelů na téma "Jak jsem chytil vir Policie ČR", mohla by z toho být nejzábavnější knížka co kdy vyšla

Kinotip (stránka o které píše help need) byla včera nebo předevčírem zablokována. Když navštívíš stránku Kinotip.cz tak tě to přesměruje jinam, někoho přímo na vir. Neříkám že nemáš pravdu s druhým příkladem ale s tímhle uživatelem si se spletl. Navíc většina lidí nemá problém přiznat že leze na stránky s erotickým obsahem (podle tvých slov: největší prasárny, sem si představil web http://www.vlada.cz/ ale to asi nebude ono) . Omlouvám se za spam stránce živě.cz ale nemohl sem jinak. Než aby poradil tak by radši házel špínu na ostatní a při tom se vsadím že sám má máslo na hlavě.

Je pravda, že stránka kinotip.cz se mi prohlížeči neotevře s tím, že je blokována. Ale po nějakém viru PČR ani vidu ani slechu

Nevím jak dnes (nemám odvahu to vyzkoušet) ale včera nebo předevčírem mě to odkázalo na stránku co obsahovala požadavek na zaplacení, stránka nešla zavřít a byla ve slovenštině. Odkaz přímo na tu stránku s virem můžu upnout pokud je zájem.

Jasně, sem s ním.

Sorry http:%2F%2Fminv.sk.id508006389-3248736754.g799380.com%2F%3Fflow+_id%3D9438%26806610%3D17344%2Fcase_id%3D46099

Odkaz nebyl nalezen ... zkus to znova

http://minv.sk.id508006389-3248736754.g799380.com/ _id=9438&806610=17344/case_id=46099

No, dobrý, naprosto neškodný screen ... co tam máš dál?

Pokud to chceš v češtině, dole v mém příspěvku je v češtině Jen nechápu, proč se na to lidi bojí kliknout

Já chci odkaz na stránky, kde to mohu skutečně chytit, ne nějaký debilní screen toho, jak to pak vypadá To jsem viděl snad stokrát, akorát mi nikdo něbyl schopen říct, jak se mu to povedlo ...

Dál už nemám nic. Jen nechápu proč nešla karta zavřít křížkem a psalo mi to neustále tu samou výhrůžku?

Protože je tam takovej javascript

Díky za radu Rakato, ona ta java bude od vás z Jávy že ano.... jen pokus o žert, už vím oč jde.

http://www.imagehosting.cz/mňa to presmerovalo, ale na 2 rôzne stránky. Ako to?

máslo na hlavně nemám, protože ani přes veškerou snahu a přestože jsem na netu 24/7 a PC mám chráněný pouze MS Defenderem, tak se mi tento vir chytit nepodařilo

Mě se to povedlo na Debianu. Konkrétně to byl prohlížeč Chromium. Odinstaloval jsem ho. Resetoval počítač a už to nevyskakuje.

A tvojí odpovědí nesouhlasím.. Byla jsem na kinotipu, dívala jsem se na seriály ( dvě socky ). A když sjem zapla třetí díl, vyskočilo mi "policie ČR......".. takže to není jenom u erotických stránek!

si mě pobavil chytrolíne zrovna na kinotipu jsem tenhle virus našel no hlavně ze se tu snažíš bejt za každou cenu vtipnej joudo .

Ty mu to sice nežereš,ale já to dostal teď když jsem si pustil nejnovější simpsony ze sledujuserialy.cz

No a co jako? Problém? Tu je odkaz:http://policie.cz.id969673843-8240684042.f719838.com/

A je tam vir ? Ty jsi byl nedávno v TV, tobě to neublíží, ale co my s našimi ubohými PC

Ty máš u kakaového domečku vlhko? Ty nedůvěřuješ svému prohlížeči? Se podiv co tam je, ne? Nebo ti to mám nahrát na video co tam je? Strašpitle

Už mi to 2 dny nejelo, stačilo. Těžko bych hledal někoho kdo mi pomůže sdílením, nebo dokonce na dálku plnou obsluhou. No když jsem to vzpomněl, není zde někdo, kdo by občas pošteloval PC nevidomým. ptali se mě (manž pár). Mají jednoho věčně zaneprázdněného

Ale no ták, klikni, já jsem taky kliknul ... a antivir na mě nic nezařval (asi je to ale tím, že žádnej nemám )

tento odkaz zabalokoval štít avastu a ponem odpoveděl i comodo fireval blokací stranky.. tento vir dokaže odstranit v nouzovem režimu superantispyvare free vyskoušeno osobne na 2 pc z naší rodiny...

Zvláštní, ja na tu stránku kliknul, antivir mě nezařval nic, protože žádný nemám, firewall mám ten windowsáckej, kterej je v defaultu nastavenej tak, že všechno co jde ven a není zakázáno, je povoleno... a problém mi to tu neudělalo žádnej, pouze krom toho srandovního javascriptu, kterej ale není nebezpečný

U tohohle nic antivir neříkal-http://policie.cz.id503628421-3857217738.s428915.com/a co jsem koukal tak je to převážně u videa,které je free a je uloženo-http://uppod.ru/a stránky se načítají při zobrazování reklamy.

Avast hlásí kdejakou ptákovinu, to není nic směrodatného ...

http//www.ono.hlasi.ptako.vinu.cz

Celkově je ten háček ve stažení pseudopřehrávače flvp zároveň s filmem, ono 170 KB je na přehrávač málo a navíc jistě každý má svůj přehrávač, jenže odkliknutí je rychlé a tím to začíná.

Neber to na lehkou vahu. Radsi zaplat a pak se jdi udat na policii, ze stahujes porno.

Raději se mrkni ta tento orientační starší článek.

Stačí zmáčknout klávesu "ENTER"

No tak sem si tak brouzdal a hnedle policejni vir. A ne a ne vypnout. Mam w7 a ani Ctrl+Alt+Del. nic a HDD furt neco chroupal tak sem ho vytah ze zdi v okamziku kdy nachvilku stich. asi tak na 20-30 sekund. Dost risk ale zabral Spustit W poslednim znamem nastaveni. akorat Net se rozebehl az po 2-3 minutach A to sem byl i na pumpe ze si to koupim nastesti mely uzavreny terminal a karty nevedou. UF UF

Ahoj lidi, mam dotaz: brouzdal jsem po netu a najednou me to hodilo na stranky kyber policie....stalo tam neco o tom, ze jsem porusil nejaky prava a program avast hlasil vir. Jsem ted teda nekde uveden v zaznamu policie nebo ne?