» Poradna » Notebooky

Vas nazor na HD 6770m

Zdravim, jaky mate nazor na Grafickoou karu AMD Radeon HD 6770m? Co jsem cetl, je celkem vykonna

Odpovědi na otázku

Celkem výkonná byla možná v době uvedení, ale dnes bych jí zařadil někam k lowendu na úroveň cca geforce 820m. V dnešní době bych to už nekupoval, tím spíš jestli to chceš na hraní her. A to nemluvím o tom že notebook nepovažuji za herní stroj.

Každý má to vykonná někde jinde War Thunder1377x768, Medium detaily, FPS jsem měl tak 30 - 45

Takhle to dopada, kdyz sem muze psat kdejaky debil.

Nemel by Vas zajimat nas nazor, ale vykon GK, respektive vysledky testu te karty. Ty jsou treba zde: http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6770M.43955... .

vim jake jsou vysledky, zajimaji me nazory

Na hry k ničemu, notebook na hry k ničemu, tedy nové hry, na Lan party kde se solí starý dobrý old school je to ideálni věc. Za mě maximálně GTA 4 na low a to ještě záleží na CPU a RAM

RAM 6 GB a CPU i5 2,4 boost na 3,0 dvoujadro