» Poradna » Notebooky

V notebooku funguje jen jedno sluchátko

Zdravím, mám problěm když do notebooku Lenovo G580 zastrčím sluchátka na doraz tak hraje jen jedno sluchátko, dřív tady sluchátka hráli normálně, zkoušel sem více sluchátek a dělají to všechny. V mobilu hrají normálně, pokud povytáhnu sluchátka tak hrají obě. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Tak nestrkaj na doraz. Keď zastrčíš až na dno, neprilieha potom jeden kontakt.

Nevíme.....

Já bych to odhadl na odcházející port pro sluchátka.

Sluchatka na tel maji 4 poly na notebooku jen 3. takze nejaka necistota ci nedoleha spravne jeden kontakt. Zkus sluchatka se 3 poly.