Uvízla mi špička jacku v dírce.

Nevím jak se to stalo ale prostě mi uvízla špička 3.5 jacku a dírce v PC. Nějaké nápady jak ho vyndat? Magnet? špejle a na konci lepidlo? abych to nezmagnetizoval nebo nepoškodil. jinak když tak jack strčím tak to hraje normálně, ale rád bych tam zapojil někdy i něco jiného. Dík

Odpovědi na otázku

vytahnout ven zvukovku (nebo desku) a spendlikem se obvykle da zevnitr do telesa jacku dostat a vystouchnout co tam uvizlo...

nemáš na tom zbytku jacku závit?

to se dela i na zavit? u 3.5mm jacku jsem to teda nikda nevidel, to by musela byt nejaka M1 maximalne...

kdysi se mi to taky stalo. vem špejli, natři vteřiňákem špičku a přitiskni. vydrž chvíli a potom pomalym tahem vyndej .. jde to, ale chce to trpělivost .. třeba se ti to nepovede na poprvé, ale zkoušej to :)mě se to takhle povedlo a na funkci to nemělo žádnej dopad ..