» Poradna » Windows (a jiné OS)

USB3 rychlost teorie vs.prax

Při přenosu dat přes usb port jsou rychlosti velice různé. Souvisí to jistě i nastavením systému (win7_64bit) a také s typem souborů, usb2/3, atd.Dotaz souvisí s usb3 přenosem, který by měl být nejrychlejší, nicméně někdy je zoufale pomalý. Zkusil jsem vícero nových usb3 externích disků (WDpassport edge 500gb, Adata HV620_500), různé flash paměti. Na začátku přenosu 1velkého souboru (1gb) se to rozjede na cca90MB/s pak to spomaluje až na 4kB/s. Jde to nějak zlepšit? Aktualizací driverů, nebo tak nějak? Používám jak Průzkumníka, nebo Total Commander, je to stejné.díky za rady, nebo tip na zrychlení.Petr

Odpovědi na otázku

Pokud mermomocí chcete rychlost, pak eSATA.

pozor, ten zhulenec neví, co píše, to je zase perla typu dr.šáhlá, meduna, poltergeist,