» Poradna » Ostatní

USB

Dobrý večer, chcem nahrávať programy z TV na USB dám formátovať a keď skúsim nahrať program píše že zariadenie nebolo identifikované USB 32Gb značku nevirm keďže je z činy poraďte

Odpovědi na otázku

Skús to naformátovať ako "fat32"

Veď to mám tak naformatovane cez PC

Možno to bude tým že je to z Číny :/ Išlo ti ti niekedy pred tým ?

Neskúšal som to predtým

Značka Generic

Generic není značka, to je noname shit.

Skúšal som naformátovať cez PC dám do tv už to vyzeralo ok a potom napíše akcia neúspešná

"Skúšal som naformátovať cez PC"V tom je ta příčina. Abys mohl z TV nahrávat na flash, musíš ji naformátovat v TV (a jenom v té jisté TV, formátování v jiné TV nepomůže). A nahraný program přehraješ opět jenom v té jedné TV. Je to kvůli ochraně autorských práv a aby se na tu TV nevztahovaly poplatky za nahrávací zařízení.

Když si přečteš návod k použití TV, tak se určitě dočteš, že TV umí nahrávat jen na harddisk a z flashky jen přehrávat. Ale i kdyby náhodou umělá nahrávat na flash, tak musí být hodně rychlá a velká flash. Rozhodně ne nějaký odpadní pomalý 32GB šmejd z Číny. Každopádně pro nahrávání se musí naformátovat přímo v té TV.

Formátoval som aj v tv no nič nechám to tak

Řečičky naší babičky, záleží na výrobci a typu televize, u mě na Samsungu dva roky starém nahrávání na flešku jde v pohodě. Ale i tak je to naprd, protože na flešku byť i 128 GB se toho moc nevejde a člověk to na jinam nepřenese. HDD je jednoznačně lepší.

pokud formátování flash disku z TV nepomohlo, tak to TV buď neumí nebo je disk vadný. TV sama nejlépe ví, jak to má naformátovat.

Skúšal som to aj na druhom TV nefunguje takisto takže USB chyba v ňom