» Poradna » Web a internet

Usb internet v lg tv

Zdravim mam LG televizi koupil jsem si USB WiFi prijimac a nejak jsem si predtim neprohlizel TV az ted jsem zjistil ze ma svuj atip USB pripojeni myslite ze to pujde nejak obejit

Odpovědi na otázku

TV není počítač, takže i kdyby do ní šel usb modem zapojit, tak pochybuju, že bude fungovat.

Pochybuji.Např. výrobce mé TV uváděl kouzelné slovo, že ostatní mohou a nemusí fungovat. Nefungoval ani jeden. Pouze ten drahý originál.

Potřebuješ ovladač,jak si TV ten ovladač stáhne,když napřed potřebuje připojení k internetu.Jak poznamenáno TV není PC.A pokud to výrobce nepovolí,tak si na ni nenainstaluješ vůbec nic.Vše je dáno z výroby,pokud výrobce neuvolní nějaké aktualizace.A u LG je "dobrým zvykem",že výrobky aktualizuje max. dva roky a pak si spotřebitel může buď trhnout nohou nebo koupit nový výrobek.Všechno je to jen reklama.