» Poradna » Programy

Uplay

dobry den mam problem s aplikaci authenticator. dnes se mne zmazal z mobilu tak sem ho znova instaloval ale ted uz nevim jak mam pouzit ucet uplay pri prihlaseni na ucet pri dvoufazovem overeni

Odpovědi na otázku

Musíš napsat na podporu aby ti to dvoufázové ověřování zrušili. Stejný problém jsem měl s Originem.

Mám stejný problém.Nejede mi google autenticator po výmeně telefonu.Když chci napsat na podporu,atk to po mě chce 2 fazové ověření.Jak jste to vyřešil.Dík za info