» Poradna » Programy

Uplay Crashes

Ahoj, mám takový malý problém s Uplay.. vždy když ho zapnu, tak po 2 vteřinách na mě vyskočí okno ve kterém je napsané: "Služba Uplay zjistila neopravitelnou chybu a musí se ukončit. Byla vytvořena zpráva o pádu programu: D:/Program Files (x86)/ Ubisoft Game Launcher/crashesale když otevřu složku s těmi pády, otevřu to v chromu tak to nejde identifikovat... a nic mi to nenapíše.. Uply jsem přeinstaloval, disk jsem projel kontrolou, a nic.. opravdu nevím co s tím..

Odpovědi na otázku

Dobrý den, toto není herní poradna. Hledejte jinde. http://www.strejda-google.cz/ .

kostroun je curak tenhle problem se obebuje kdyz se skousis prihlasit na cizi acc

Ale já jsem nic takového nezkoušel, Uplay mám svůj jediný..