Uplatnění kuponu k nové grafice

Koupil jsem si grafiku a kní jsem dostal 3 hry kupon v hodnotě tísíc kourun...(na free online game) ..a nevím kde ty hry mám vzít..je to napsaný na faktuře,jen názvy hry..nevíte někdo jak ty hry získat ? ..Díky :)

Odpovědi na otázku

Tipnul bych si, že je můžeš stáhnout z internetu. Když nám prozradíš co za hry to je, případně i link na tu grafiku u které ten bonus byl, tak ti tu možná někdo napíše i stránky kde ty hry budeš moci stáhnout.

A máš ten kupón? Tam je to určitě napsané, kam se na netu přihlásit a kupon uplatnit.

15s prace s googlem:https://redeem.geforce.com/cs-cz/Preju hezkou parbu!

Jestli jsi ve svatém nadšení z nové gk nevyházel všecky ty papírky okolo, tak na jednom z nich bude naprosto jasný a polopatický návod, kde a jak stáhnout ty hry a uplatnit ten kupón