» Poradna » Notebooky

Upgrade

Caute mam acer E1-510 jenom mam 4GB ram jinak je vse stejne doporuceni na 8GB ram + nejaky ssd a jestli to ma cenu diky

Odpovědi na otázku

A dotaz je jaký ? Jestli se vyplatí koupit 4 GB a SSD disk ? SSD se vyplatí, bude to mít lepší odezvu systému... Ale tu paměť na 8 GB ? Do notebooku za 7k to nemá smysl podle mě...Jaký SSD disk ? Samsung EVO 128/250 by nebyl špatnej...

Je tam jenom jeden slot a 8GB by se hodilo ale nejlepsi by bylo kdyby jsi mi poslal nejake odkazy diky moc :)

nedal by mi tu nekdo pls ty odkazy?

Pokud je to ten, co jsme našel, tak má DDR3 (nejspíš bez L), tzn ty s 1,5V - ale o tom notebooku se dá maximálně najít, že má "výborný" výkon... Ale max osaditelné paměti, nedejbože typ, to né...Stáhni si CPU-Z/hwInfo nebo tak něco a podívej se přesně co za paměti jsou tam teď.Jinak se zkus mrknout třeba na : https://www.alza.cz/pameti-ddr3-pro-notebooky...

NE originalni 2GB ram maji DDR3L (1,35V) i ty nove (4GB)

Ok, pak brát L a je taky třeba oveřit maximální velikost modulu jaký to utáhne... Případně koupit tu 8GB paměť s možností vrácení....

deska je E1-510 tak pokud by mi nekdo nepomohl ale myslim ze by tam melo jit maximalne 8GB

RAM také ale hlavně SSD.Doporučuji Transcend SSD370SCena, vyvážený výkon, keramické kondenzátory po případ náhlého výpadku napájení, dle testu vedl v TB zapsaných dat.

Do šrotu za sedmičku kupte jen SSD.