Upgrade

Pomohlo by v tomto případě ještě nahradit HDD za SSD? Stačilo by nějaký maličký, ono i ten HDD co tam je teď už víceméně odpovídá dnešním nejlevnějším SSD velikostí....Intel Core Duo 1.73 GHz2GB RAM80 GB HDDPřípadně jestli je to kompatibilní s SSD, který by se pak dalo dát do nějakého nového laptopu při upgradu.

Odpovědi na otázku

Vždyť jste NIC neuvedl! Ani zda stávající HDD je SATA, nebo PATA, o rozměrech nepsaje! A ČEMU to má pomoci, to také NE!

Sorry, jasně, já to měl i nachystaný a pak sem to nezkopíroval:Hitachi 80.0 GBSerial ATAATA8-ACSSATA-150

A zda to čirou náhodou není "bůůček", to jste také nezkopíroval. SSD zrychlí leda nahrávání dat do OP, nikoliv výpočetní výkon sestavy! Zjevně "nenáročný" (modrá vodička) webový prohlížeč to nezvládá. Navíc MSW XP + SSD se moc nekamarádí.