» Poradna » Windows (a jiné OS)

Upgrade Windows 8 na 8.1

Ahoj.Mám na svém stolním počítači Windows 8 Pro with Media Center - takto to vidím ve Vlastnostech ikony Tento počítač.Chtěl bych upgradovat na 8.1, ale ve Store mi to upgrade nenabízí.Myslíte že tato verze se dá aktualizovat na 8.1?

Odpovědi na otázku

Samozřejmě - mám to samo,normálně proběhlo vše bez problémů.

Upgrade je problémový. Udělej si čistou instalaci W8.1. Instalačku si legálně stáhneš takto, osmičkový klíč ti vezme.http://www.cnews.cz/clanky/instalace-windows-...

Já bych raději vyzkoušel nejprve ten upgrade. Kdyby to selhalo tak pak bych dal čistou instalaci.

Nedaří se mi najít ten správný soubor pro upgrade.Jednou jsem narazil na torrent který obsahoval odkaz na takový kompletní balík upgrade pro mnoho verzí Windows. Při načtení torrentu jsem si vybral který chci stáhnout a bylo to, jenže to je už dávno.....

Nevím co sháníš. Juwa ti poradil dobře, takže to stáhni a ušetři si nervy se Storem, protože potom stejně zjistíš, že čistá instalace 8.1 je menší, svižnější a lepší.Jinak se mi stalo, že po upgrade ze STORE na 8.1 nejde NTB vrátit do továrního nastavení a jak jsem koukal, nejsem jediný komu se to stalo.

Teď sem to ze zvědavosti zkoušel stáhnout a funguje to v pohodě.