» Poradna » Mobily

UnRoot Android

Zdravim,Je nějaka šance uspěsne se zbavit rootu v androidu ? App kterou sem to rootnul- King Root prý to vzalo zpět rootnuti ,ale stale tam je ano vím že jsem debil že sem to rootnul ale chci se toho těd zbavit a jak ? Jestli app či zdali existuje ke staženi čisty android verze 4.4.4 ?Předem dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

To, co hledáš je stock ROM. Najdeš ji na stránkách výrobce tvého telefonu. Pozor, musíš vzít verzi, kterou máš v telefonu (pro správnou distribuční oblast)

Ano to vimAle se ptam zdali se neda nějak jestě zbavit toho root nez preinstalaci stock rom

Jinak co sem googlil tak oficialne lenovo zadne rom nevydava ke stazeniSpise nejaci lidi ze pry to je ofiko viz : http://www.myflashfile.com/2015/02/lenovo-a536-offic...

Ano a to je jeden zo zasadnych rozdielov medzi znackami typu Dell a Lenovo. Niektori maju support a niektori maju iba uzivatelske forum.Tiez je to vidno potom aj v cene.

Pokud jsi udelal root Kingroot,tak by mel byt nejspis videt v systemu a ikdyz udelas Unroot,tak je třeba ho odinstalovat s toho systemu.

To sem zkousel dokonce 3x a par app co potrebuje root stale jdou na pohoduJeste zkusit do tovarniho nastaveni pres recovery mode ale to asi moc vliv nato nebude mit?

To ti nepomuze pokud je v systemu,tak ji odinstaluj touto apk https://play.google.com/store/apps/details

Zajimave ze tato app pise ze temto mobil nema root

A tys delal necim Unroot?

Ale i bez root ti ta apk ukaze co je instalovano v systemu jen bez moznosti to odinstalovat,tak se koukni zda je tam ten KingoRoot.

Tem unroot sem delal aplikaci tou samou spise king user ktera se vzdycky nainstaluje ktomu a pak se smazala a ja odinstaloval zbytekJinak app King root ani King User neniAle je divne ze app Es Task Manager a tam kdyz zvolim startup manager tak mi stale jde PS: Omlouvam se za chyby pisu ted zrovna z mobilu

Takze pokud tomu rozumim dobře,tak pres tu apk co jsem poslal odkaz v systemu není videt ten KingRoor instalovany.

Neni

Tak v tom pripade jsi se toho root zbavil a to jsi chtěl,ze jo.

Vyzkoušej aplikaci root checker, pak budeš vědět, jestli stále root máš či ne. Jinak já osobně sem se zbavil aplikace od King a místo toho nainstaloval SuperSu.

Proč vlastně se chceš Rootu zbavit?