» Poradna » Programy

Unity3d data

Zdravím Vás všechny,mám soubory, které jsou typu UNITY3D. Zkoušel jsem je otevřít v prohlížeči (zkoušel jsem Google, Mozillu, Operu nebo Explorer), který měl nainstalovaný Unity web player. Zkoušel jsem si stáhnout i jejich program Unity, ale ani ten mi to neotevřel. Jedná se o data ze hry Hearthstone. Nemáte nějaký nápad, čím by se to tak dalo asi otevřít a kouknout se co v tom všechno je v příslušných formátech jako je .jpg,.png atp. ?Všem děkuju za rady a pomoc! :)

Odpovědi na otázku

pravdepodobne nijak, protoze zatim neuvolnili zdrojove kody (vcetne unity casti) pro upravu