» Poradna » Mobily

UMAX VisionBook P55 LTE - zkušenosti?

https://www.datart.cz/Smartphone-UMAX-VisionBoo... ? Uvažuji o koupi a nevím zda mi vydrží aspoň 2/3roky//Upraven titulek ("má někdo zkušenosti s tímto to")."Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a jiné nicneříkající texty."//

Odpovědi na otázku

Ano, mám zkušenosti s idiotama, co neumí ani vytvořit název vlákna.Ty tímto to. Běž do íče za takový název vlákna ty tímto to.

To záleží jak s tímto to budeš zacházet

Občasne hrani sfgame sem tam hra heartstone a clash Royale +FB internet YouTube PowerPoint

To jako vážně? To radši vyhoď ty peníze do kanálu, vyjde to nastejno.

Ty jsi nejaky uzivatel iphonu co si ho vzal na splatky ne? takovy me vzdy dostanou do kolen jinak P55 jsem koupil minuly tyden telefon frci jak ma fotak me nenadchnul, alr za ty penize opravdu nekoupis vlajkovou lod tyto telefony jsou dle meho tak na rok ja menim i po pul roce baterky odchazi a uz to lepsi nebude proto kupuju cinsky founy a pokud nejses narocnej uzivatel, tak budes spokojenej minimalne display a desing je super

A urcite vezri PRO

Zajimalo by me jak ste na tom nastavily lte pac aj kdyz v syszemu to ma myslim Ze to nezapne nikdo . a to mam aj sim lte . udelaly sme si pausal z lte simkartou a operatori tvrdi ze to mam vse aktivni. To sem asi koupil dobrej srac kdyz v baraku jde nejnizsi rychlost a venku jen 3g. Vic z toho nevimacknu.

čau zaleží do ktereho slotu tdaš simku mam ten mobil a mam 4g uplně v klidu

Hello. I need A helpI don't know how to open the back side to put my sim card in

Zdravím. Mám ho měsíc verzi pro a jsem nad míru spokojen. Jede naprosto bez problémů i LTE. Jednu vadu má nejde mě nastavit MMS ale to ani na předchozích telefonech. Takže chyba někde jinde.

Ahoj mam ho koupeny a nic sem nastavovat nemusel a mam 4G furt

pokud se ktomu nebudete chovat jako prase tak super mobil