» Poradna » Ostatní

Ultimate boot CD - umí přidat účet správce?

chci se zeptat jestli s ultimate boot cD mužu do počítače pčidat učet s právy správce a jestli jo tak jak to po vypalení a vloženi do pc spustím //Upřesněn titulek//

Odpovědi na otázku

A preco chces na to pouzit UBCD? Nemas prava spravcu a chces ich tam pridat?Ak je to tak, tak UBCD dokaze resetnut adminovsky password a potom si ho tam uz pridas priamo v OS.

Je to BOOT CD takže z něj píííp NABOOTUJ. Nabídka na CD i nástroj pro práci s účty jede v textovém režimu, stačí umět číst