» Poradna » Web a internet

Účty Google

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o nějakém doplňku do Google Chrome, který by dokázal udržet různé účty na jednotlivých službách Googlu.Mám dva účty. Jeden používám na hudbu a druhý na vše ostatní. Otravuje mě, že vždy když chci spustit hudbu musím účty přehazovat. Není to nic nesnesitelného, ale zjednodušilo by mi to život.Díky

Odpovědi na otázku

Nenapadlo tě použít 2 prohlížeče (i Google Chrome poskytuje samostatnou instalaci prohlížeče) a v každém být přihlášen na jednom účtu?

no a co si třeba hudbu pustit na IE?