» Poradna » Web a internet

Ubuntu + firefox = sekání FB

Ahoj,používám ubuntu s firefoxem a když si zapnu fb, tak mi prohlížeč občas zamrzne nebo většinu času na té stránce se seká. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Zkus jiný prohlížeč - Mozilla občas dělá psí kusy.

Nainstaluj si pořádný OS a ne jeho parodii, která patří na servery...Linux se seká a padá i na mobilech tak co po něm chceš...

Je to parodie na OS, proto patří na servery? Trochu divný počty, ne?PrasatkoPee

Demence?

Použij pro takovou otázku foru.ubuntu.cz, tady o ubuntu většina ví uplné h...o.Každopádně to bude problém firefoxu. Také to znám z jiných stránek a na chromiu je to v pohodě.Ahoj Patrik

forum.ubuntu.cz

Mno a kolik máš paměti a kolik máš v té chvíli volné paměti? Jak se to začne sekat, tak dej terminálu příkaz free a uvidíš, jestli to není tím.PrasatkoPee

Paměť ta je ok, mám ji 4 GB, nikdy není využita celá

Je to Pandou cervenou (Firefox-om) pre GNU/LinuxNa Ubuntu ma beta verzie firefoxu a od vtedy problem nie je ani pri naraz otvrenych 600 tabochNa openSuse Tumblewedd ma release verzie firefoxu a robi to uz od 70 tabovInstalacia beta verzii je lahkasudo add-apt-repository ppa:mozillateam/firefox-next sudo apt-get updatesudo apt-get upgrade