» Poradna » Programy

U-play

Zdravím,máte někdo zkušenost z U-play? Koupil jsem hru Assassin creed II. Po instalaci se nespustí, ale vyžaduje registraci v Uplay. Tu jsem vytvořil a když se chci přihlásit, tak se aplikace zavře a nic se neděje. Co s tím? Můžu hrát bez nějakých registrací? Mám koupeno DVD, nikoliv přes steam.Díky.

Odpovědi na otázku

Zatiaľ si sa len registroval u U-Play. Hru si tam pridal? Registroval si tam hru? Ak nie - tak ťažko spustíš (i keď máš originálku) - overuje. Malý návod https://www.youtube.com/watch