» Poradna » Mobily

Tvrzene sklo na telefon

Caute mam telefon samsung j5 2016 a chci se zeptat na 2 otazky1.Tvrzene sklo ano nebo je to zbytecnost?2.https://www.euronics.cz/fixed-pro-samsung-galaxy-... vshttps://www.alza.cz/panzerglass-pro-samsung-g... Je mezi temito tvrezynmi skly rozdil a je to drahsi lepsi?ps: od tvrzeneho skla necekam ze se mi nerozbije display ale aspon at se mi neposkrabe

Odpovědi na otázku

Sklo jo.Ohledně konkrétního typu spíš mrkněte na recenze.

1. není to zbytečnost2. to levnější ti bohatě stačí

Kupoval bych v místě a nechal si nalepit v prodejně. Může se stát a i se stalo, že u dotykáče může být problém v používání plochy.

Nemůže.

Nemůže, pokud to nalepíš dobře tak nemůže.

Může. Soused to měl z obchodu, reklamoval a vraceli celou várku. Přihlásilo se vicero kupců, kterým se značně zhoršila obsluha dotykové plochy. Ted nepíši o značce kterou uvedl tazatelLogicky pokud by o dotykovou plochu nešlo, nebylo by co reklamovat a prodejna by to neuznala, ani jí její dodavatel.

Nemůže. Ano, teoreticky to lehce sníží citlivost, ale nic zásadního. Je to jen sklo, aby to nefungovalo, muselo by být moc silné. Asi tak 5mm :D A to by soused určitě poznal ;)

At je to jak chce, reagoval jsem na tazatele, s tebou který ví úplně vše nejlíp, nemám v úmyslu se přehadovat. Stalo se co uvádím v prodejně it techniky ve městě kde bydlím.

Nepřehaduj, nemáš na to znalosti. Můžeš ale zkusit vysvětlit, jak by mohlo 0,5mm sklo znefunkčnit dotykovou vrstvu. To že takovou pitomost tvrdili v IT prodejně se vůbec nedivím, tam pracují cvičené opice, které maximálně ví, na čem mají vyšší marži, ale o fungování výrobků neví nic.

mj, mobily prodávají dvacet let. Koupil jsem tam dva, Prestigio ne, ten byl z Alzy. Kupuji tam spotřební zboží.Vyřídím jim tvůj vzkaz o cvičených opicich, odkazem na vlákno poradny. Vysvětlovat ti nemůžu nic, jako ty nemůžeš keccos z mého oboru. Píši co vím a ověřeno mám. Zrovna jako to o tom dostat se na svou gmailovou adresu přes profil G+. Pro zajímavost, předvedl jsem to sdílením kamarádům co spolu hráváme šachy. Krok za krokem, jak v notebooku, tak v multiphone. Jednoduché jak zapečetit plombu

No od tvrzeného skla to právě očekávat můžeš. Telefon spadne a mělo by se rozbít právě toto sklo a ne sklo displeje. Já doporučuju PanzerGlass, je drahý, to jo, ale často to shopy prodávají s doživotní zárukou, rozbiješ - dají ti nový.

Tvrzené sklo určitě ano. U toho PanzerGlass se hodně příplácí za značku, popř. za záruku "výměna kus za kus". Osobně jsem zvolil ochranné sklo Blue star - jako jedno z těch levnějších. Mám variantu na iPhone už nějakou dobu a zatím drží http://shop.hule.cz/ochranna-tvrzena-skla-pro... PS obchod jsem zvolil jako první odkaz z heuréky

No - tady https://www.aliexpress.com/item/2-5D-9H-Screen-Prote... můžeš koupit to samý za desetinu ceny. Všechno to stejně vyrábí jedna továrna v Číně, jen si to pak všichni zabalí a mnohokrát předraží. Z Číny jsem jich objednal už mnoho ... a vždy 100% spokojenost. Hlavně by se měli stydět ti prodejci, co za to chtějí takový prachy.