» Poradna » Web a internet

Tvorba webových stránek

Je nějaká zdarma domena, kde bych si mohl vytvořit webovou stránku, upravovat šablonu a psát články?

Odpovědi na otázku

Ano, je.

A jak se jmenuje?

Za nickem mám www a ty mám na:http://zikum.cz/hosting/webhosting/hostin... A doménu jsem dostal zdarma, vytvořil jsem si tam web, upravuju šablonu (dokonce je responzivní) a píšu články.

je to nějaké složité navíc stejně tam musím platit :(

Je to triviální a neplatíš ani korunu, musím to vědět, když tam ten web mám

A co z toho mají oni? - koukám že by neměl být problém nacpat tam Wordpress a 1GB mi přijde hodně slušný pro hosting zdarma. Webnode to hrozně osekalo tak taky po něčem koukám pro známého. Reklama poskytovatele by pochopitelně nevadila.

Reklama tam není. Navíc mi před nedávnem přišla nabídka na normální hosting na rok zdarma, ale tu jsem zatím nevyužil a asi nevyužiju, to bych si musel koupit doménu nebo tyřizovat tam tu zdarma tk jestli by to šlo na ni, no ale říkám si proč, když mě vyhovuje tak jak to běží teď. Sice občas nějaký výpadek, ale to je mi šumák u takového webu.

Jo a wordpress jsem tam nezkoušel, používám čistý php kód a je to pekelně rychlé.

Tipuju, že můj čistý php kód je tak 100x až 1000x rychlejší než wordpress, takže neručím za to jak ti tam poběží wordpress.

Spíše než Wordpress bych nasadil Drupal.

Spíše než Drupal bych nasadil čistý php kód jako já

Na to psát si ten kód sám nemám čas - to už to můžu zprasit ve statickém html nebo to udělat v Bloggeru (ale tam zas mám dost omezený layout ap.).

Navíc na to, že je to zdarma, je tam boží servis, například na starých free přestal jít webmin nebo jak se to jmenuje (chodím tam na apache log) no a stačil mail a oala, webmin byl zase funkční. Nebo free měl nový server, staré se na něj ale nemigrovali, ale byla možnost na něj migrovat ručně, stačilo hosting zrušit a poslat mail, sice to pár hodin neběželo ale za pár hodin byl na novém serveru. docela kůkám jaký konfort za 0 Kč ...

https://www.webnode.cz/osobni-stranky/ web zdarma, má šablony, možnost psát blog

no na tohle jsem koukal, ale vybranou šablonu nezměníš a přišlo mi že tam je strašně málo možnosti uprav a po vyčerpani dat musíš platit.

Tak třeba:endora.czwebzdarma.czphp5.czhostuju.czmoxo.czPodmínky a velikost prostoru jsou různé, koukni a vyber si co ti nejvíc vyhovuje.