» Poradna » Ostatní

TV Barandov online

Při svém zahájení vysílala TV Barrandov online na internetu. Ale teď žádné online vysílání nemohu najít. Je možné TV Barrandov on-line někde sledovat?

Odpovědi na otázku

ex-šéfredaktor Živě.cz |  | Microsoft Windows 10 Chrome 48.0.2564.82

Barrandov TV on-line svůj program standardně nevysílá, sledovat ho můžete pouze v televizi. Online na internetu se vysílal jen slavnostní večer při zahájení vysílání a možná pak ještě nějaké výjimky. Sledovat však na internetu můžete zpětně samostatné pořady z produkce TV Barrandov. Najdete je zde: http://www.barrandov.tv/video/Pro jejich sledování se však musíte zaregistrovat a zaplatit předplatné. Pokud by vám ale nešlo o pořady, ale o filmy, ty v archivu nenajdete. Existuje však řada služeb, které vám umožní sledovat pestrou nabídku filmů online: http://www.zive.cz/clanky/8-sluzeb-ktere-umo...

Nejlepší na bARANDOVU je ta podvodná hra z 90tých let pro oblbování lidí....Je to podvodné vytahování peněz z najivních lidí....Šmejdi zlegalizovaní touto pochybnou televizí.

V prosinci 2023 jsem sledoval v této televizi soutěž, zrovna se soutěžilo o znalosti z automobilismu. Něco málo o tom vím, takže jsem se přihlásil do soutěže. Protože se na mně nedostávalo, tak jsem se opakovaně, 4x znovu, přihlašoval. Do soutěže jsem se vůbec nedostal. Jaké bylo mě překvapení, že prostřednictvím T-Mobile jsem dostal předpis ve výši 4x 90 Kč. Peníze by šly doTVB. Ptám se "Za co?" Za to, že jsem se přihlásil do soutěže, aniž bych se tam dostal a mohl soutěžit. Domnívám se, že se jedná o podvod. Pokud jste také tak postiženi, přidejte se ke mně. Neřešila by to hromadná žaloba?

poslouchej mladiku,co ti napsali si precetl,tak praci cest!

myslel se polesneho.

Najviac kazí vysielanie Soukup,ktorý sa robí najmúdrejší a zneužíva svoje postavenie.Vzdy som sa tešil na vaše programy,ale keďže cely večer tam poskaje ten tajtrlik tak je pre mna Barrandov tabu.

Moc zdravím TV Barandov a děkuji za pořad vaří pán Sapík s panem Babicou .Nechci nikomu z nich křivdit,ale pán Sapík je pro mne jednička.Škoda,že nevím ,kde má restauraci .....Ještě jednou děkuji i za jeho výborné poznámky při vaření člověk se pořád učí......

děkuji

já děkuji tobě

sleduji na Vaší tv seriál Julie a Nikolas. Minulý týden jste se místo pokračování vrátili o pět dílů zpět a dosud pokračujete v již odvysílaných dílech. To u Vás nikdo nesleduje, co jde do vysílání ?

Dobrý den. Jak to bude s pokračováním vašeho seriál Fuerstenhof ? Proč opakujete některé díly? Děkuji.

Dobrý den, opakování je matka moudrosti!

Pro Soukupa nic noveho ten opakuje nebespecne vztahy uz po dvacate a reklamy 13-15 min hruza:

nebezpecne vztahy by mely byt trestny cin pro umyslne zavadeni lidi v omyl!

Nebezpečňáky je to jediné, na co se dalo koukat. Teď je proto Soukup ruší. Jeho pořady jsou čím dál trapnější. Dříve dělal rozhovory s prezidentem, Okamurou...., a vcelku na úrovni. Mirdu tam měl jako papírového paňácu, jak mohl, tak do něj kopnul, zesměšnil ho, a teď jsou nejlepší kámoši, co spolu mluví Ještě se svým vousem vypadá, jako by vylezl z pod mostu. Dělá ze sebe nejchytřejšího - brouk Pytlík. Všude byl, všechno zná, všechno viděl, všemu rozumí.... A na začátku se zdálo, že bude nestranný, snaživý, rozumný..., časy se mění. Zklamal.

dobry večer rada se divám na serial FERIHU ale mrzí me se to není konec na domov doufám se ten serial na TV.BARANOVE bude celí moc vám děkuji

Dobrý den chtěla bych se zeptat,proč jste přestali vysílat seriál Vyměněné životy,mnoho lidí jste zklamali a myslím,že i přijdete o sledovanost vaší televize děkuji za odpověd.

Proboha v čem ten Hemala je oblečen při vysílání počasí . Hrůza, hlavně ty kaťe. 😳

online tv barandov

Dobrý den,s manželkou jsme senioři ve věku nad sedmdesát let a velmi nás pohoršuje a uráží Vaše umrlecká reklama, která je adresována nám seniorům. Musím co nejrozhodněji protestovat proti tomuto typu reklamy. To se musí neustále seniorům připomínat, že jsou staří a brzy zemřou, dejte se pojistit.. atd. Kde zůstala Vaše společenská etika sdělovacího prostředku. Pokud bude tato reklama neustále vysílána - nebudeme vůbec sledovat Vaše vysílání. Tato reklama nás uráží a ponižuje. Co nejrozhodněji protestujeme proti této reklamě a rezolutně žádáme její stažení z vysílání ! 1.2.2017

Vážený pane umřít může jak dvacetiletý tak pětiletý a přirozeně osmdesátiletý a že Vás uráží reklama? Budťe rádi,že jste se tohoto věku dožili a ve Vašem věku se divým,že nejste nad věcí.To se tolik bojíte skonu,že Vás i reklama děsí? Pak Vás upřímě lituji. Na druhou stranu je vidět,že Vám hovno chybí,když máte čas se zaobírat kravinama....Tak na věčný život Váš Drákula.

Vážený pane, jste hulvát a máte nevybíravou slovní zásobu. Osobně bych Vám doporučila, zdokonalit se v jazyce českém, abyste nedělal hrubky.I to svědčí o Vaší "velké inteligenci" Vaše Vanda

Zdravím Vás, jsem poprvé na těchto stránkách. Je to sice již historie, ale tleskám tomu, jak jste mu to dala pěkně dopít. Věkově nevím, pokládám ho za odrostlého středoškoláka, při dnešní úrovně školství ten jeho názor i gramatická úroveň tomu tak odpovídá. Hulvátství je dost rozšířeným fenoménem mladých. Nechci paušalizovat, ale lze konstatovat, že to má vzestupný trend. Dříve byla větší bída, lidé si vážili obyčejných věcí a i vzájemné vztahy byly daleko lepší. Technicky s rozvojem internetu jsou vybaveni,ale prý dochází k digitální demenci. Já tomu věřím, proč by to nosil v hlavě, když si to každý může vygooglovat.

je vhodné, když chci psát vědět kde se píše i nebo y!!!!

Je to důležité!!!

Chodil jste do školy?

Pane Šťásek, také je vhodné vědět, kde se píší čárky

Souhlas, ale podstatnější je myšlenka. Ta se nedá vygooglovat. Současná mládež málo komunikuje, ťukají většinou do mobilů a postrádám trochu lidskost. Živočišnosti je až moc.

Proč po 20 hod vysíláte jen samé aféry, jak to dopadlo a pod. A pořady, které mají sledovanost, odsouváte na pozdější hodinu. Na také aférynení nikdo zvědavý.

tyto afery a hlavně nebezpečne vztahy s j.musilem to je hrozne,to je moderator za všechny penize v mem okoli se na něho nikdo nekouka

Udivuje je mě, že na H.Musila a jak on říká jeho tým ještě nepodal někdo trestní oznámení za to,že pátrají,neboli zasahují,do soukromí osob,aniž by jim tito dali k tomu svůj souhlas.Někdy jde o tak intimní rodinné záležitosti ( ty přísluší k řešení rodinným poradnám),a ne na bulvární pořad,který sledují možná statisíce senzace-chtivých diváků.Navíc jeho čecháčkovské vyjadřování,například : takový,je to dobrý, nebo je to hezký a podobně, paralyzuje krásný český jazyk.

tento pořad s musilem je hrozny jak na divani tak i na poslech.on a soukup si mužou podat ruce je to televize same drby a pomlouvani.měli by tu televizi zrušit ta nema sledovanost

moja rec jeden vetsi de..l jak druhy!

..a novotvary typu " navnímal, zavnímal" a slovní berlička "jakože" taky není k zahození.....

To je na Barandově jeden z nejlepsích programů a Musil je jednička

pani krabicova ma pravdu. ty nebezpečne vztahy to je hruza se na to koukat. moderator p. musil na něho se nejde koukat.když zapnu barandov tak koukam na musila nebo reklamu. tuto stanici si již neoteviram

OBRý DEN PANE MUSIL . PROSI VAS O POMOC MY PROBLEMU MUJ KONTAKT TEL:605308891. SPOZDRAVEM JANO STRAKONICE

Plně s tím souhlasím. Pořád s Musilem každý den je hrozný. Jak může tento člověk někomu radit.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Umírá každý,ale stále to připomínat není etické.Každý má jinou psychiku.

Tak to máte pravdu. Mě to také štve. Ale pojistit jsem se radši dal. I já nakonec můžu umřít i když se sprchuji studenou vodou a půl roku nekouřím. Je mi 78 roků letos. Karel

Tak si přepněte televizi na jiný pořad,nato máte tlačítko dálkového ovládání

hele Stano nefunguje mi dálkáč tak to nejde přepnout a musím furt koukat na ty sračky. ps Dálkáč od auta nezabírá tak musím ted sledovat soudkyni bramboru, no hnus

Nenechte se urážet Vaším koukáním na tuto TV

jaká je adresa na odpověď na program o kadeřnictví

Při svém zahájení vysílala TV Barrandov online na internetu. Ale teď žádné online vysílání nemohu najít. Je možné TV Barrandov on-line někde sledovat?

proc jde na vsech programech klenot.tv nebo teleshoping soucasne?nic jineho nemate?

souhlasim,zatych par supu at si to kupi pan sef sam a neotravuje ostatni!

Prosila by som informaciu či aj my na Slovensku budeme môcť sledovat TV Barandov.Alebo či novú relaciu pána Musila nebudete vysielať na Barandov kino ?Nám na Slovensku veĺmi chybaju tie relacie.Ďakujem velmi pekne za odpoveď.D.Cigánkova

Výžený pane Soukup, Vaše TV není nic moc, stále opakujete pořady ale o to mě nejde, chci Vás poprosit, nevařte nic o tom nevíte ,nůž držíte jako prase kost, nevíte co s rukama a jste dost trapný. Klidně si před vámi kleknu,nevařte!!! Je to hrůza.

Dobrý den, prosím vás, moc jsem se těšila na Farmář hledá ženu-návraty, ale vyhrála jsem vstupenky na Boney M. v Praze v pátek. Nebudete to někdy opakovat? Děkuji za odpověď a přeji krásný den a vysokou úspěšnost a sledovanost.

všechny díly zpětně najdeta na youtube.cz

Vážení, zjistila jsem že příští týden ( 28.3 a 30.3.2017) není v programu seriál "Most osudu". Při zahájení vysílání tohoto seriálu jsem se dočetla,že má asi 190 dílů.To jste ho přestali vysílat ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,Zaslal jsem si SMS o týdenní sledování programů na TV Barandov . Přihlašovací kód mám a neví kam jej vložit pro sledování programu z 10.4.2017.Prosím o podrobnou cestu. Registroval jsem se, přihlásil jsem se a kód jsem zadával do hesla. Píše mi to "špatné přihlašovací jméno".Děkuji za pomoc Stejskal

se chvalis,nebo si stezujes,ja poslu 5000 za zruseni teho debilniho programu!

Dobrý den, sledovala jsem seriál "Vyměněné životy". Bohužel jste seriál přerušili dříve, než byli odvysílány závěrečné díly. Můžete sdělit zda tyto díly budou ještě k vidění ? DěkujiMarie

To mě také zajímá. Proč to vůbec přestali dávat?

Take me zajima proc nedavaji Vymenene zivoty,pravidelne jsem sledovala

Dá se sledovat i na YouTube ve slovenštině nebo stáhnout z ulož to

Také by mě zajímalo, proč jste přestali vysílat seriál vyměněné životy.

Dobry den prosime o vraceni v.zivoty

Dobrý den, zajímalo by mne, proč nezačnete vysílat ve správný čas určité pořady. Např. Česká tajenka má začít v 15,00, ale běží vám tam pravidelně zprávy. Nejde o pár minutek, je to směšné. Tak dejte čas zahájení 15,15 a je po problému. Nevím proč to lidem komplikujete. Havlíčková

muzu se zeptat kdy budete davat vymene zivot v tv dekuji . jsem na tom zavisla

Dobrý ben, žádám vás o zveřejnění příběhu deset let trvajícího soudního sporu o to, zda je úroková míra 148,24% lichva.Máte-li o můj příběh zájem, kontaktujte mě na přiložené adrese.email.:pavelna@seznam.cz

Lze se s vaší redakcí spojit telefonicky??

To se tv Barandov tolik bojí Okamury že jste ho nepozvali do duelu?

Možná se tolik bojí Okamura.

http://www.kondor44.mypage.cz/Dobrý den, mám 73 roků, rád bych dostal do vašeho vysílání nějakou svou píseň, mám jich desítky a bylo by škoda, kdyby zůstali v šuplíku. Písně mám na OSA. Na mích stránkách se dozvíte více, děkuji za radu a odpověď. Jaroslav Skalník KONDOR

Dobrý den, to by pro TV Barrandov bylo velké obohacení!!!

otázka nahoře

Odpověď dole

Tv Barandov vysílá reklamu na které je kožené oranžové křeslo.Zajímá mě kdo toto křeslo vyrábí a nebo kde ho mužu koupit,děkuji za odpověd.

kdy budete dávat zase moc osudu na tv barrandov a v kolik hodin děkuju za pochopeni vaše fanynka denča nejezchlebová

Sleduji pořadí na TV Barandov. Pan Soukup neuvěřitelně slabý. Kdyby nebyly za pár dní volby už bych to vypnula. Názory některých politiků jsou ale zajímavé tak to dokoukám.

Taky sleduji televizi Barandov a jsem hodně zklamaná místo profesionálních moderátorů křečovitý pán Soukup který umí jen mávat rukama měl by se věnovat řízení televize od toho je ředitel vždycky jsem se těšila ,ale teď nevím stráci se opravdový humor a je jenom umělý .

Hezký den -měla bych dotaz-snad mě někdo odpoví?Proč TV- Barandov má placené živé vysílání??Někdy nemám možnost večer sledovat program,ráda bych se koukla na druhý den,ale u nich nelze!!Prima.Nova ,Šlágr-i slovenská Joj toto mají k dispozici a je to super!Pouze Vy ne!!!To se nelíbí mnoha Vašim divákům! děkuji za odpověď.

Přidavám se k vam,za co se teda platí,když nemůžu vidět pořady zpětně?

Ghcuj

tv barandov farmar hleda zenu

Za co chcete poplatek??V programech máte nejvíc reklam!!Tolik nemá žádná TV.U všech jde se podívat na programy zdarma,jen u Tv-Barandov vyžadují poplatek,Je to smutné-získáte mnohem méně diváků takovým počínáním!Máte PřeMusilováno,už je toho nad míru.Cibulka -nejlepší,výborný,toho jste se zbavili??

Cibulka prohrál válku čtyřprocentních------

darmo mluvit,2 minuty vysilani a 15 minut reklam,dyt je to BARANDOV!

Žijí v Bělehradě Srbsko, jak se můžu dívat na TV Barrandov živě na internetu. Děkuji. Byla bych velice ráda. PozdravS. P.

PREZIDENT

Živé vysílání TV Barandov

proč dáváte rozuzlení nebezpečných vztahů až po 2h pauze nezdá se Vám že odradíte diváky

dyt to rozuzleni nebezpecneho musila se vysila ze studia a se zpozdenim?prece musu vymyslet konec u vymyslenych vztahu!myslel sem,ze mas vic jak pomocnu skolu,hodne zazitku z dalsich debilnich vymyslenych vztahu!

Kde mohu sledovat online TV Barrandov, nežijí v Česku. Děkuji.

Je mi velice líto,že nemohu vaší televizi sledovat na tabletu,sledovala jsem ji na bizon bude a teď 14 dnů je mimo,čím to je,že Vaše tv není na internetu když máte takovou sledovanost? Děkují za vysvětlení Píšová

Dobrý den, pane Jaromíre Soukupe. Podle mého názoru jste charakterní člověk.Způsob, jakým vedete rozhovor s panem prezidentem je velmi korektní. To, co vidím v ČT s jinými, české televizi při rozhovorech s jí nepohodlnými politiky, je trestuhodné. Já tomu říkám "drtinářské", ale jsou i jiní, prousácky a probruselsky zaměření redaktoři. Myslím, že ani jiné nemáme. Jsou politicky uvědomělí a ŘÁDNĚ poučení jak s kým vést rozhovor. Položit provokativní otázku, skákat do řeči, provokovat, podsouvat své blbé názory.....zkrátka řídit se pokyny svých také uvědomělých vedoucích. To bych nemohl. Na to musí být hnusná zaprodaná povaha, asi dobře zaplacená. Hnus.

Tv klenot. Smejdi, vytahovat z lidi penize. Horoskopy. Soutěž uhádnout, nalákat lidi co si dovolujete tak lidem lhát. Čekali jsme na spojení, protáhlo se to na částku. Tohle TV Barandov dovoli? Zklamal mne TV Barandov.

Dejte tam ranni pohádky, tu částku co jsem protelefonovala, kdybych věděla, ze pomůže někomu ke zdraví, ale z obrazovky paní mela výsměch na tvari. Olomouc s třemi OOO. Takze cele rodině a znamym doporucim, nedivat se na Barandov.

Jak je možné sledovat živé vysílání televize Barrandov na internetu ?

jak se da sledovat zive televizi barrandov

dobry den, napište mi prosím, jak se přihlásit do české tajenky .děkuji, pokud možno podrobný návod. dostala jsem adresu, ale navím jak dál. Děkuji moc. Vlčková

TV kino Barrandov.Vážení přátelé, sledoval jsem každou sobotu a neděli dopoledne turecký seriál moc osudu( poslední díl (33), proto mám zájemsledovat od dílu 34 na videu internetu – poraďte jak mám postupovat.S pozdravem Bohuslav Sztefek.

Proč nemohu sledovat online barrandov tv

ne

tv Barandov je momentáně nedostupný - jedná se o poruchu _

tv Barandov je momentáně nedostupný - jedná se o poruchu ?

Prečo nejde tv Barandov na internete?

Pěkný den!Chtěl jsem se zeptat,proč nejsou na Tv Barandov televizní zprávy v 18,30hodin děkuji Doležal

Jak se dají slevat pořady tv barrandov na počítači? Jak se to najde? Děkuji.

tv. barandov nazivo

kde se zadarmo podivam na tv.barandov on line

Moje nejoblibenější pořady,nebezpečné vztahy a tak tu žijeme

neoblibenejsi porad nebezpecne vztahy?asi ste stara panna na samote,jedte mezi lidi!

jak najdu vysilani online

Kde můžu Barrandov online sledovat na počítači? Děkuji Lišková.

jak mohu sledovat TV Barrandov prostř.Internetu?DěkujiJ.Dvořák

Prosím,kde lze sledovat TV BARRANDOV online?

Dobry den.Rada bych se zeptala,proc jste nedokoncily ctvrtou serii serialu Velkolepe stoleti,moc me to mrzi,prerusit kuli nejake kravine tak pekny serial.Chodim rano do prace,takze v 17:50 byl skvely cas,jsem opravdu znechucena .Cernikova

Text příspěvkumela jsem dotaz ale nebyl zodpovězení ,tak nám odpovězte férové ,proc ráno tak brzy velkolepé století děkujeme Gernatova Milá Sedlčany

Je možné prosím sledovať Vašu televíziu na živo? Ďakujem, Ingrid.

Měl bych dotaz dotaz na pana Soukupa.Postrádám ve vaší televizi obyčejného občana.Proč neoslovíte nějakého občana na ulici,v továrně u soukromníka atd.Nejlépe aby ve vašich zprávách zasedl proti politikovy.Já myslím že je dost kauz kde by politici vysvětlili(tomu obyčejnému dělníkovi)proč(třeba) z jeho resortu uniká tolik peněz atd.Myslím že sledovanost by se ještě zvýšila a možná i nějaký ten políček by se občas viděl.Neuvažujete o této změně?

Moc ráda sleduji nebezpečné vztahy ale teď když dáváte do toho pořád zprávy p.Soukupa tak to je opravdu trapné!!! Díky tomu se mi vysílání televize barandov vůbec nelibí.Kdykoliv si přepnu televizi na barandov tak tam je stálé Soukup-z počátku to bylo zajímavé ale postupem času je dosti otravne !!!!

Chtela bych dneska koukat koncert z Maastrichtu, protoze bavi se mi muzyka.

Bude možno zítra přes internet sledovat koncert Andréé Rieho ?Děkuji za info.

Dobrý den, kroupy mi poničily satelit a tak nemohu sledovat program na TV Barrandov a to hlavně pořad s generálním ředitelem panem Jaromírem Soukupem. Jsem z toho smutná a tak jsem si myslela, že TV Barrandov budu moci sledovatprostřednictvím online na internetu. Ale bohužel..... je do budoucna nějaká naděje? Přededm děkuji za Vaši odpověď.S pozdravem Růžena Šimánková, Karlovarský kraj.

Při svém zahájení vysílala TV Barrandov online na internetu. Ale teď žádné online vysílání nemohu najít. Je možné TV Barrandov on-line někde sledovat? Jana

Prosím o sdělení proč v pořadu "nebezpečné vztahy" řve hudba tolik že není rozumět hovoru mezi přítomnými.Od kdy platí v TV Barandov nadřazování hudby nad mluveným slovem.Vašeho zvukaře pošlete na vyšetření uší a neničte sluch posluchačům: Děkuji Helena Musilová

pozerat on line

pozerat sudca alexander

Prosila bych se zeptat proč nevysílá TV Barrandov 29.10 2020??

Barandov kino

Rozmarné jaro: dvojí zivotz