» Poradna » Programy

TS3

Zdravím, problém je jsem přeinstaloval OS a ts3 mě již nevidí jako majitele ale jako normální hosta nevíte co stím?Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Protože máte jinou identitu a logicky TS nepozná, že jste to vy. Řešení se liší podle způsobu hostingu...

To chápu, ale bohužel již nemám přístup ke kodu který jsem obdržel a také jsem si neudělal zálohu

Napsat na hosting, tohle už nevyřešíš bez klíče původní identity.

Dobře díky