Trust Starzz mikrofon - problém

Koupil jsem si mikrofon Trust Starzz protože mi se starým notebookem šel bez problémů . Když jsem ho zapojil do PC "ze zadu" nešel , a "ze předu" šel , ale problém byl ten že strašně potichu . Zvýšil jeho záznam asi o 10-20 decibelů . Abych zjistil výsledek zapnul jsem poslouchání mirofonu a to byla osudová chyba . Sice to už šlo v pohodě , ale nešlo to vypnout , furt jsem slyšel zvuky co mikrofon zaznamenával . Dal jsem tedy zakázat toto zařízení a už ho nevidím jako zapojený :D . Nepomohl by mi někdo prvně jak ho dát aby ho PC viděl a pak jak zrušit funkci poslouchat toto zařízení ? :)

Odpovědi na otázku

"Trust Starzz" okamžitě to vrať dokud máš nárok na vrácení bez udání důvodu. Já jsem takto zahodil sluchátka od nich, od té doby KOSS a je po problémech. Tato firma vyrábí lepené, nekvalitní šmejdy!

Jednoduše si zobrazte skrytá a odpojená zařízení http://s20.postimg.org/5i5cfsx0t/screenshot_40.png .+ si vypněte automatické ztlumování mikrofonu a aplikací o 50% http://s20.postimg.org/bkcz6algt/screenshot_40.png .A za třetí si zkontrolujte, zda-li máte nainstalovány ovladače zvukové karty. Mikrofon možná funguje, ale mohl by s ovladačema mnohem lépe :) .

dobrý den mám problém koupil jsem si mic trust starzz ale když ho zapojím normálně tak se mi nic neoběví v tom (zařízení pro záznam) nevíte někdo jak mi pomoct ? porsím dekuji