Trojklik kliká moc rychle

Nevíte někdo jak "zpomalit" trojklik ? mmám herní myš Genius Maurus X a v ovladaci te mysky sem nenasel nic. A do Macra nejde klikat. Nevíte někdo jak si s tím poradit ?

Odpovědi na otázku

dvojklik se dá zpomalit v nastavení myši ve windows.

Jednoklik se nedá zpomalit.

Ale já nechci zpoalit dvojklik.. ale trojklik a kdyz sem si stahnul intelli oint tak mi to hlasi ze tam zadnou mys nemam

Ono taky stahovat Microsoft Intellipoint k myši Genius není to pravé ořechové ...

Tak to ja vim.. ae zkousel jsem jestli tam nahodou neni neco o tom trojkliku