» Poradna » Web a internet

TrendMicro-HouseCall nejde odinstalovat

Prosím poraďte jak odinstalovat TrendMicro-HouseCall. Facebook mi nedovolil přihlásit se na svojí stránku, prý mám asi v PC malware. Nešlo jinak, než na doporučení (přes facebook) nainstalovat TrendMicro-HouseCall a spustit ho. Prohledalo mi to PC a podpora FB mi napsla, že můj počítač je v pořádku. Nevím co tímto FB sledoval, ale problém je v tom, že program TrendMicro-HouseCall mi sežral plno místa a není jak ho odinstalovat. Není v nabídce Start, není ani v Ovládacích panelech/Přidat a odebrat programy.

Odpovědi na otázku

Spusť TrendMicro instalačku,někdy dá program nabídku uninstal.

Facebook nutí své uživatele instalovat jakýsi pochybný SW aby se mohli přihlásit? :D

Až se. Scan skonči a odstraní případné hrozby tak stačí smazat spustilný soubor housecal.exe který je na ploše, a potom ještě smazat složky housecall a trend micro toto vyhoď z počítače!