» Poradna » Počítačové sítě

Tracker.cztorrent.net

Takže už týden nefunguje tenhle český server na stahování torrentů převážně DVD filmů. Mám tam rozjetých asi 14 filmů a zbly mi jen oči pro pláč. Vánoce se blíží, měl to být dárek a nic. Buďto to finančně nezvládli nebo je tam moc uživatelů a spadlo jim to, anebo prostě nefunguje server. Žádný jiný server na české torrenty bezplatně není. Buďto je na pozvánku, anebo se tam platí. Klidně bych i těch 500 měsíčně dal ale všude chtějí litra nebo víc. Takže mi nezbyde nic jinýho než jít zítra do krámu a koupit asi 10 DVD za nechutný prachy...

Odpovědi na otázku

Jede

mne od vcerejska nejede.nemuzu se tam dostat.jsem sam???

mě také nejede,nejsi sám-od včerejška.

nejede. Alternativní trackery: https://ceskeforum.com/viewtopic.php

Testament:
Odeslo diskove pole, pracuje se na zachrane dat z nej, jakmile se diskove pole obnovi, pojede dal.
Odesel pouze www , databaze a nnounce jsou v poradku, bohuzel nemuzu zmenit DNS zaznam, takze musime pockat.
Mam uz skoro pripraveny server na vymenu, jen chybi par RAM a vymenit procesor, pote pojede CzT na 2 serverech jednom fungl novem a druhy IBM x235.
Servery by pote meli byt propojene naprimo , odpadne doufam tuhnuti a zlepsi se nacitani.

Fuj, já už se bál že to už nepojede nikdy. Co bych si v americe počal bez cztrackeru?

Když si v Americe tak je snad lepší originalní dabing ne? :DD

taky jsem v zahranici. a pokud se muzu divat v cestine vzdy tomu dam prednost.. ja mam anglictiny dost ze 'zivota' u filmu si chci odpocinout..

Ufffff
Už jsem se lekl, že je utrum a hledal jsem zprávy v černé kronice

vyměnit..nebo čekat na návrat od poldů??? toť otázka

proč od poldů?

Tak to musím říct, že mě potěšilo. Byla by škoda příjit o takovouhle možnost

mě to taky nefičí

nejede!!!!Kecaš!To uz je po druhy behem kratke chvile

Vánoční dárek kradenej?
...to bych se styděl, neřeknu, koukni se na to doma, ale dávat věc z čórky a ještě na Vánoce?

staženej, ne kradenej, on to z krámu neukradl. hlupáku

Me to jede uplne normlane. Neblokuje vam to provider?

dnes je 6.12 2008 a czt zase spadlo takze fakt nwm!

mozna jen nejaka technicka chyba databazoveho serveru jinak co stahuji z odkazu stama tak normalne jede taky mam 2 pc nezavisle na 2 pripojeni internetu pevny pc a notas ani na jednom stranka nefunguje ale torenty funguji.

me prave nejedou ani torrenty

Taky mi CZT nejede, ani se nedostanu na server..

Mě to taky nejede

Víte někdo, co s tim trakařem je, případně, jestli o tom někde běží diskuze?

ahoj všechno dnes zčervenalo a noc nejede, jedinou zmínku jsem našla tady

jj zminka tady je ale je rok stara kdyz sem hledal vysvetleni narazil sem na toto a prvni sem napsal ale jinak nikde nic

u výslechu taky pěkně zrudneš

že ty jseš bolševickej bonzák guest01. ze seznam.cz?

Hale a newíš něco o tom? Já stahuju asi tak 40 filmů a nic.... A pěkně mě to štve.... A nikde se nemůžu dočíst co s tím je...

pokud to po nedeli nepojede tak to mozna odstavili hnupi na ochranu umelcu a pod.

kurva pred troma dnami som si to zaplatil a hovno stoho

Jestli to je jenom výpadek, tak tam mohli nechat aspoň nějakou zprávu, no a jestli jim tam vlítli benga a zavřeli to, tak máme po srandě

jeste je ve švajcu rapid share s toho se da tahat taky.

po jedný srandě by bylo... ta dalším teprve přijde..poznáš co je satira, komedie a tragedie

Proč si radši nezaplatit rapid a mít klid a nemusíš současně sdílet, což vidím jako největší výhodu.

... jak se pise trochu vyse ....

djsaso [84.244.85.xxx] | 7. 12. 2008 3:07
Testament:
Odeslo diskove pole, pracuje se na zachrane dat z nej, jakmile se diskove pole obnovi, pojede dal.
Odesel pouze www , databaze a nnounce jsou v poradku, bohuzel nemuzu zmenit DNS zaznam, takze musime pockat.
Mam uz skoro pripraveny server na vymenu, jen chybi par RAM a vymenit procesor, pote pojede CzT na 2 serverech jednom fungl novem a druhy IBM x235.
Servery by pote meli byt propojene naprimo , odpadne doufam tuhnuti a zlepsi se nacitani.

to jsem si opravdu odechl. už jsem myslel že ty filmy budu muset stahovat znovu od jinud.moc díky za tu naději. pavel ps. at se daří.

tohle je pouze zkopírovaný z cztorrent.webovastranka.cz ... , a je to přes rok starý

Vy jste funny, na takovychto strankach si stezovat kolik mate rozsosano a pritom tu mate hned pod nickem cast IP, vy jste ale LOLci

A myslíš, že cajti pročítaj diskuze na zive.cz, aby se dověděli, kdo s jakou IP sosá? Každej ví, že neni žádnej problém požádat tvého providera, aby jim poskytl veškeré údaje, kolik jsi odkud sosal. A to můžeš svojí IP utajovat přes veškerý ty pochybný prográmky, jak chceš, provider tě stejně vidí :D Hlavně jde o to, že oni nehledají, kdo sosá, protože je dost neprokazatelný, že sosáš nelegálně, oni jdou spíš po šiřitelích...a proto zásadně nic neodseeduji celé

Já se nebojím odseedovat ani nahodit torent a zásadně seeduju min. do ratia 1.5 aby takový jako ty mohli sosat a nemeli výčitky že snad páchají zločin.Tak až se tracker rozjede tahej dál Luline,neseeduj at nemáš problémky se zákonem.

spis takovy jako ses ty by meli zavrit,co sosnou a zamerne neseedujou,kdyby se tak choval kazdej tak ten tracker muzou zrusit

IP adresa = svaty gral vsech vohnoutu

No na trackeru se take plati 20 na 105 dni =) kadopadne znam i jine servery kde se neplati,ano josu napozvanky ale neplati s etam jen musis dodrzovat docela pro muj net bohuzel nadsazene ratio a to treba 1,5...z mym nete ktery ma 6x vetsi rychlost stahovani jak poskytovani se to neda zvladnout ale ty by si mohl

Nevim,no,na tracker.situjte.net pozvánku nepotřebuješ a na ratio taky moc netlačej.. Samo,že musíš seedovat,ale jsou tolerantní

Tak na Tatracker i na Trezzor tracker je VIP - tzn. stahování bez omezení 1000,- za rok a ne za měsíc.Pošlu ti pozvánku na Tatracker,ale musíš se chovat slušně nebo budu mít problém.Ale vím jak ti je.
Zdar

Ale potřebuji tvůj email.

mohl bych taky pozadat o pozvanku
xxx0028@centrum.cz

Aj ja chcem poprosiť o pozvánku, nefunguje cz tracker, a nepoznám inú stránku. Inak ako slušne sa chovať ani neviem.

yva100@pobox.sk

Ďakujem

ahojky a mohl bych dostat pozvánku od tebe na tatracker mohl bych ti dát nějaké bodíky na cz torrentu
jestli by to šlo děkuji Petráček Mirek

Já prosím,prosím taky pozvánku na trezzor. dr.titan@centrum.cz

To jim to určitě jen spadlo.... to už se stalo párkrát...musíš vydržet....

hajzl zlodejskej a jeste se tu bude stezovat demente jdi se bodnout a kup si to !!!!

pukni a vyteč neřáde, kup si to sám když na to máš, ne každej může platit tisíce za blbej film.

tak co lidicky rozjede se to??doufam,ze jo..

Bojím se, že to policati zablokovali...Teda, myslím internetoví policajti

Zdravim....sem na trackeru taky a taky mi to nejede...podle me se jedna jen o vypadek nebo to co stoji v tom clanku kterej sem dal nekdo prede mnou. Verim ze nejdyl do tydne to zase pojede bez problemu mejte se lidi

No doufám,že to je technický problém a že to borci v cz terrent.net vyřeší.Já už mám ABSŤÁK !!!!!!

tjn......kazdou hodku to zkousim esli uz to nejede nahodou...... .....jinak vsehcno se mi dososlo a ted mi jede i seed(jak tady nekdo psal ze mu to netaha vubec)....aspon si spravim ratio hh

nikde ziadne blizsie info o stave cztorrentu,snad zajtra to uz pojde..............

uběhly 3 dny a prd..takže vyměnte si adresu : na místo cztorrent.net sosetje z www.mvcr.cz

tak pokud máš červené šipky, tak nespravíš žádné ratio mě nejede bohužel ani jedno
tak snad

ratio ti na rozdíl od cztorrent.net na mvcr.cz ohodnotí podle zásluh nebude jim ani vadit pomalá linka

praporčík bude z tvého ratia jásat

je to mnou, nebo to nejde ani nikomu jinému?

hups tak teĎ to čtu a nejde to sad nikomu :(

nejde ani na Slovensku

bohužel to nejde ani v thajsku a bangladéši ... zato v benediktské v praze to sviští o sto šest

Lidi zjistete co se deje mam tam taky dost filu je to hrozna skoda co se stalo jestli nekdo vite vic napiste cus dj

staci cist vsechny prispevky a ne jenom ty posledni PANE BOZE........

Testament:
Odeslo diskove pole, pracuje se na zachrane dat z nej, jakmile se diskove pole obnovi, pojede dal.
Odesel pouze www , databaze a nnounce jsou v poradku, bohuzel nemuzu zmenit DNS zaznam, takze musime pockat.
Mam uz skoro pripraveny server na vymenu, jen chybi par RAM a vymenit procesor, pote pojede CzT na 2 serverech jednom fungl novem a druhy IBM x235.
Servery by pote meli byt propojene naprimo , odpadne doufam tuhnuti a zlepsi se nacitani.

Ale tato zpráva byla psána před rokem
A bohužel momentálně to nejede taky. A nebo už jo ???

djsaso [84.244.85.xxx] | 7. 12. 2008 3:07 ....ani neeee hele

taky jsem si myslel, ale až druhá citace Testamenta mě přiměla hledat pořádně a to i na hoře a ne od pátého níže...

A též držím palce abiste měli pevné nervy a hlavně potom co to rozchodíte. To budu doufat že "nesežerete" lidi (nebo oni vás) co nenašli tuto diskuzi a budou klást nepříjemné až stupidní dotazy a kritizovat vše na co příjdou...
i

testament...písni kdy zhruba dojde k restartu...upřímnou soustrast...strašák všech správců IT...chyby a železo..brrr

Admini napiste zde kdy tak zhruba zase pojede ten tracker

tracker.cztorrent.net ... uz tam neco je juchu

aspon naznak ze to pojede

už se to kdysi stalo a kluci šikovní to rozchodí bude to v poho

To se stává poměrně často...

to je děs to čekání vědět jak to alespoň pokračuje

Psal jsem dotaz na FORPSI - providera stránek czterrentu, toto je odpověď, moc ji nerozumím:

"Dobrý večer,
doména není momentálně využívána a v DNS je nastavena neutrální IP adresa 81.2.195.15."

hu...tak to je vážný...to mě děsí...to se děje když je nastavení zakázáno

Taky mám ten pocit.

lidi čtěte konečně.
CZtorrentu spadlo diskové pole a na obnově se usilovně pracuje

djsaso [84.244.85.xxx] | 7. 12. 2008 3:07
Testament:
Odeslo diskove pole, pracuje se na zachrane dat z nej, jakmile se diskove pole obnovi, pojede dal.
Odesel pouze www , databaze a nnounce jsou v poradku, bohuzel nemuzu zmenit DNS zaznam, takze musime pockat.
Mam uz skoro pripraveny server na vymenu, jen chybi par RAM a vymenit procesor, pote pojede CzT na 2 serverech jednom fungl novem a druhy IBM x235.
Servery by pote meli byt propojene naprimo , odpadne doufam tuhnuti a zlepsi se nacitani.

Aspon by mohli dat na stranku priblizne cas kedy sa to rozbehne, aby sme vsetci neboli netrpezlivy.

OK to beru, ale kdy to bude?

Lidi a kdy přesně už asi naskoí cz torent !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosím , dekuji za odpoved

to naskočí celkem přesně za nějakou dobu...

JAJA tak jest občas hodit pár písmenek s popisem jak postupuje odstranění závady s popř. časovým rozpětím by zamezilo stupidní diskusi i pozdějším lamským dotazům...popř. možnost poradit při problémech....

proč asi je tam napsané že doména není momentálně využívaná?? protože nemají spuštěný server czt, není tam na server czt žádná komunikace....než něco napíšete tak před tím zapněte mozek

Mozek na rozdíl od tebe používám, mě zajímá PROĆ to nejede, že to nejede to zjistím během pár sekund. Źádná komunikace je taky hloupost, když mi to PINGá.

dulezite je CO odpovida na ping, ne ze neco odpovida.

na ping cztorrent.net odpovida default ip forpsi.

H:\>ping cztorrent.net

Pinging cztorrent.net [81.2.195.15] with 32 bytes of data:

Reply from 81.2.195.15: bytes=32 time=56ms TTL=48

Ping statistics for 81.2.195.15:
Packets: Sent = 2, Received = 2, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 56ms, Maximum = 56ms, Average = 56ms

info o ip 81.2.195.15

www.db.ripe.net ...

takze bych doporucil pouzit ten mozek

Lidi a kdy přesně už asi naskoí cz torent !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosím , dekuji za odpoved

forum.utorrent.cz ...
a uz prestante tocit dokolecka to iste ....

Sebrali jim to policajti, rozhovor jednoho typana s adminem trackeru:

emc> Testa, co se stalo, ze CzT nejede? Mam nepodlezene info o PCR?
testa> jj zabavili server
testa> dnes sem byl na vyslechu
testa> chteli hselo k databazi , nastesti sem vse dobre sifroval , taxe k tomu snad nedostanou
testa> kdyby jo tak je to poradnej pruser , darci (tedy cisla uctu s realnymi jmeny) jsou provazany s uzivatelskymi ucty
testa> to kdyby se provalilo tak me useri zabijou
emc> Kdyz to neprolomi a tim padem nic neprokazou, tak by ti to meli vratit v puvodnim stavu, ne?
testa> teoreticky , ale seznam torrentu byl volne viditelny a to oni sledovali
testa> nic mi ale neprokazou , prava prousovali useri , ne ja...
testa> ten trihodinovej vyslech fakt vopruz , ale nic na me nemaj
emc> Pokud ti zelezo nevrati, budes rozjizdet novy trakar?
testa> ted pracuju na provizornim zprovozneni na starem zeleze , databaze nahozena ze stredecni zalohy
testa> jeste zlobi system , uz si nepamatuju , jak to tenkrat bylo
emc> Myslim, ze pro forum je informaci az dost.
emc> Tak drzim palce, at se puvodni ci nove zelezo brzo rozjede.

Může tuhle zprávu někdo potvrdit?

hosi vydrzte ono to nejak dopadne.moc drzim pesti!

můžu já.. na 50% je to fakt průser na 50% je to výpadek... dávám ti čílso na přítele na telefonu ...158 nebo 156

testo..spoleham na tvé šifrování..doufam, že to byla alespon šifra mistra Testa

No jo...víc by mne trápilo, že to zabrala policie ..než že jsem prošustroval prachy za VIP .... štěstí je, že sem platil přes sms z mobilu, jehož kartě došly poslední dny, e-mail v profilu je falešný ....

ale..pokud ty fámy a ten rozhovor testa není falešný, mělo by se to říct na rovinu... je průser, formátujte disky, několikrát přepište data...atd.. moc to pěkně nevypadá....

ale věřím, že to ej jen výpadek, i když ty minulé výpadky se vyřešily během 2 dnů... tohle už je trochu delší doba...železo studují nadporučíci.... slušná stíha

A co? Stejně mají tvojí IP, takže, když budou chtít, za 10min. je máš za dveřma Já nevim, co si v dnešní době každej myslí, že o něm nikdo neví

ale ved dnes sa aj tak vsetko stahuje z netu, takze ak by chceli niekoho zavriet za stahovanie hier PROGARMOV A fiomov tak to mozu zacat rovno u seba a nemusia sa nikam trepat. Kto si v dnesnej dobe mozevdovolit kupit nejaky ten film za 600 sk a k tomu hru za 1200 a program za 400 sk. Ja verim ze sa to do konca tyzdna rozbehne.

no mě nejede..a to sem VIP

omg mel bych nejdriv cist komentare nez neco napisu

výhoda VIP na CZT

no tak šup páni v černým už se nemůžeme dočkat všichni plnou hubu keců o stb a komunistech stíhání sledování a dnes ? sledují všude i prd náš na záchodě stačí se podívat na požavky poskytovatelům telefonů serverů a...všeho.Ze všeho chtějí kopie zálohy...a že je to nezákonné okecá se to nebezpečím z prodlení nebo zájmu státu ...a že v téhle republice není jediného nepodplaceného šmejda ve státních službách včetně soudního aparátu víme všichni a nemusíme sledovat ani televizní noviny...vzpomínám na píseň parodii na devatero řemesel...kde se zpívá ten krade to a ten zas tohle a všichni dohromady nakrademe dost...až všechno rozkradem budem si navzájem půjčovat....

V prvním příspěvku je obrázek kačera (jak si někteří z vás všimli).
Pokud tedy tušíte, co to znamená novinářská kachna,
pak vám musí být jasná autentičnost tohoto vlákna.

CzT má technické problémy, na jejichž odstranění
testa usilovně pracuje. Trošku jsme vás s testou vyděsili.
Možná to mělo smysl v tom, že si příště budete dávat víc
pozor a své stopy na netu budete více za sebou zametat. Je to poslední příspěvek na www.utorrent.cz který tam napsal administrátor, takže snad je to fakt pravda a žádný bengy

forum.utorrent.cz ... přesná adresa

... taky tu dam svuj nazor ... kdyby ten server zabavili cajti tak okamzite konci jakekoliv stahovani a seedovani ...
... me osobne to seedovalo a stahovalo ikdyz se serve uz nehlasil ... a dovedete si predstavit jak by nasi
pomahaci a chranici zorganizovali akci na piraty, kdyz ja nas cca pul naroda? ... to by sel do sracek kazde, vcetne
tech nejvyssich papalasu co ridi nas slavny stat ...
... takze vydrzet a pod stromecek se zas zacne sosat ... jinak ti co stahujou tak maji zaplacen nejaky poplatek,
takze JA JSEM V DOBRE VIRE, ZE JE TO VSE LEGALNI, ZAPLATIL A TO ZE JE TO NEZAKONY, NIKDE NIKDO
NEPSAL, A JSEM V TOM UPLNE NEVINNE ...

Nauc se neco ze zakoniku CR a pak se koukni na princip fungovani P2P,nez zacnes zvracet kraviny.

"Prosim Vas, muzete mi rict, co to tady chovate za ptaky????...."
"Kachny..........kachny.........kachny......."

nikdo tady nechová žádné kachny ani ptáky, jen byla přeposlána zpráva z forum.utorrent.cz , přečti si tam celou debatu o tom a pochopíš o co se jedná o jakou kachnu (novinářskou), server nebyl zabavený policií, ale jedná se jen o technický problém a na www.sítujte net cz torrent trackeru ve foru psal global moderátor cz tracker netu a vysvětlil, že se jedná o technický problém, na kterém testament s nrskmanem usilovně panují, ale je to těžké a snad do neděle by mělo všechno fungovat,,,,,takže chce to číst příspěvky

chtěl jsem napsat usilovně pracují

Jenomze tobe jaksi nedoslo ze ta "preposlana" zprava je rok stara...koukej se obcas na datumy....

PROSÍM TĚ PODÍVEJ SE NA FORUM UTORRENT.CZ TAM JEDE DEBATA O VÝPADKU TED OD 6.PROSINCE 2008 A PÍŠE TAM PŘÍMO GLOBAL MODERÁTOR CZ TORRENT TRACKER NETU, ......PANE BOŽE!!!!!

lol
1) TOTO téma a asi dva příspěvky jsou rok staré a zbytek je od cca 6.12.2008 ano čteš dobře 2008
2 koukni sem forum.utorrent.cz ... A ČTI a až DO4TEŠ tak teprve kecej.
3) nechce se ti to číst? ( forum.utorrent.cz ... ) jednoduchý přečti si tohle a nezapomeň koukat na datum

u tý trojky jsem myslel tohle jako tohle téma. respektive tady ty příspěvky

Jak muzeme za sebou zametat stopy?

metla a lopata, ak si v prirode, pouzi nejaky konar z listami

no at je to jak chce, myslim ze nejaky info od testy by nebylo na skodu, spousta nas to tam ma zaplaceny a zaslouzi si byt informovana, kor v pripade jestli servr zabavili cajti, jak bylo vyse napsano "testa> nic mi ale neprokazou , prava prousovali useri , ne ja..." bych celkem rad vedel jestli pres vanoce budu ve vazbe

nebudes, tolik vazebnich cel nemaji

lol čtete taky občas?
server má TECHNICKÉ probléme a ne právní
tamto byla jen "kachna" , neboli fór či falešná/klamavá zpráva

pane boze vy ste jak dementi.........nechapu co tady par debilnich kretenu porad strasi ze ta zprava o diskovych polich je rok stara......este kdyz u ni maj DATUM!!!! a i ty policajti......ti co umi hledat vam to tady napisou abyste aspon neco vedeli kdyz ste tak debilni ze si neumite ani najit nic na netu a navic o svych investicich a vy este porad dokola budete mlejt o tech policajtech(ke kterejm me mozna prijali btw. ) jak paka. nechapu nektery z vas......zacinam verit ze na netu se vsude zacinaj organizovat samy 12 lofasove.

Hlavne ze jsem mu poslal prispevek a stahovat najednou nemuzu. Je to dost ubohe chovani od toho spravce.

a ty si snad můžeš vybrat kdy ti odejde PC? já teda ne...
jo a mimochodem věřím že dojde u všech k prodloužení účtu, jako to bylo u minulého velkého výpadku

VIE UZ NIEKTO KONECNE ZE CO SA NAOZAJ DEJE ALEBO FURT LEN KLEBETITE... ! ! ! ? ? ? ?

Tak lidi a ČTĚTE!!!!!!!!!!!!

forum.utorrent.cz ...

pro ty co jsou líní kliknout tak je to
CzTorrent - dočasný oficiální informační kanál trackeru

Nepřipadá vám to ulítlé- dávat někomu jako dárek (myšleno všeobecně) něco staženého z netu případně audio/video kopii čehokoli???

zdravim.dobra pokec onicem.je to v rukou bozich nebo?????????????????????????????jo o lidech???????????:

www.besttracker.cz Znova se rozjíždí, zadara, jen to ratio :)
Jinak je to luxsní tracker s popiskama... fakt že se tam neuploadujou sračky, ale jen pečlivě popsané věci... Ostatní trackery by se měli učit..

no mne osobne best zadara nejde,

ale inak som rad ze zijem na SVK mame super legislativu, mozem si z rapida tahat co len chcem a stale nie som vinny vinny som iba ked seedujem na tracker

Před pár týdny se rzjel a byl zadarmo... Živenej jenom z darů

Takžr to je náhrada za CZT ?? denska by se mělo CZT rozjet...uvidíme, pokud se nerozjede, pak platí ta varianta se zabaveným nářadíčkem...

lol lidi čtěte a myslete než něco napíšete. Děkuji
ale pro jhistotu ještě jednou ŽÁDNÁ policie ani ŽÁDNÉ zabavování. jen technické problémy a když se dnes nerozjede, tak se mohl vyskytnout jiný problém a ne hned ....

forum.utorrent.cz ...

Takže za hodinku to pojede, hurá!!!

hodina sem,hodina tam.snad se dockame.ale snad to nebude do roka a do dne.

hm uplynuly skoro 2 hodinky a porad nic

hodinka sem hodinka tam o vono ho*no co dělat mám?

musime počkat.snad se dočkáme do důchodu.

to akoze nedokazete existovat bez toho trackeru?

ne :) neprezijeme

tímhle se nedá než souslasit na 100%.sme prostě závislí.

chtěl jsem napsat. souhlasit. pardon.

cus moch by mi nekdo roct proc to este nejede?

cus moch by mi nekdo rict proc to este nejede?

cizí ani kodované slova neumim.ale taky by mě zajímalo kdy to zapnou.aspon přilibližně.

Je to jako droga...Chtěl jsem nahodit 35 alb Vánočních koled, ale takhle je nenahodím a pokud, tak neodseeduji

cekljsem ze 19.00 hod cz.t. naskoci ze jej na netu najdu a ono zatim kulovy maji asi vetsi potize to rozjet budem cekat dalsi tyden mam taky neco roztahano ale hledal jsem jinde ale nektere veci co byly na cz.t starsi pohadky a dalsi filmy jinde nejsou uz jsem skusil tatra torent tam nic takoveho v nabidce nebylo, ajeste maji dost tvrde podminky kazdy nema obrovskou rychlost netu co bysi kazdy predstavoval staci pomalejsi pripojeni za 100,- mesicne. 512 kb/256kb dov./upl.

A kdybys uměl česky, šlo by to přečíst.

hold na policii nemaj takový připojení na serveru a pochopení pro provoz.. si mylsím, že to jen jen oddalování pravdivého vysvětlení výpadku... gratuluji všem VIP k aktivaci ...a že ste si to hoši užili co

Ozaj origos darceky .... satan klaus sa diva chlapce

Od půlnoci už jede

lidi jede vám to a nebo to o5 skolabovalo???

nejede, je to už skoro normální

Bohužel nejede.Ach jo.

Jo před minutou jsem pustil cztorrent a zase nejde

sem chtel pustit czt u kamose a neslo ted sem prisel domu skousil a zas nic

cus nechci sem cpat jine trackery ale tracker.situjte.net ... taky nejede

že by začli rušit trackery !?

souhlsim,taky nefrčí,co se děje????

taky nevím. mohli by aspon napsat kdy to přibližně pojede. myslím že na to čekáme všichni.

Jo cekame.musi se rozjet!Mohli by dat vedet co se deje.

No jo, zase nejede....

kouklal sem na forum.utorrent..... a tak taky zadna zminka neni

mě valí absolutně bez problemu... zrovna v tuhle chvili sosam... ani sem v poslední době žadné vypadky nepocítil...

tom: a máš vůbec czTorrent net ? nebo sosáš z jinýho trackeru. já to mám totálně hluchý.

Ono to nějak večer a kolem půlnoci jelo, pak se mi to v 00:30 rozjelo strašně rychle a najednou to přestalo a doteď to nejede... Co se to tam zase děje... Jede vám to někomu? CZTorrent

Ono by mi to nevadilo že to sem tam spadne, ale že nikdo z vedení trackeru pmalu nikam nic nedá a nikdo nic neví co se děje je poměrně nešťstné....Chápu že můžou být problémy, ale proboha lidi informujte nás trochu a né jako vždy kdy si pár dní vůbec nic neví.........................

Zdravím všechny trackery.Chlapi,muj názor,proč tracker nejede,je ten,že si myslím,že to dělají hackeři pracující pro výrobce softwaru,dvd,her atd.není problém se nabourat kdekoliv a totálně zrušit,co se dá.je to muj názor.

Tvůj názor je špatný.

Jeho nazor neni spatny, firmy chranici autor. prava si opravdu najimaji hackery a snazi se vsemozne nicit tyto site. At uz nabizenim zavadneho obsahu (viry) a nebo hackingem stezejnich serveru. V tomto pripade se vsak spise jedna o problem se zalohou databaze.

TO srstka: Přece mi neříkejte, že ti kdo se alespoň trochu starají aby to tam fungovalo, jsou takoví zabedněnci , aby si nevšimli že jim to nefunfguje! . I kdyby to bylo z důvodu toho že jim to tam někdo vyhekruje. Mohli by alespoň Napsat někam vedle (kde to bude vidět na veřejnosti, ne na svých nefunkčních stránkách že vědí o tom že to nejede , a jestli s tím třeba budou něco dělat

Zaslal: 30.prosinec 2008, 14:58 Předmět:

Opet byl poskozen system na serveru. Za tyden nam konecne prijde novy radic s deskou. Testa dneska vecer pojede system preinstalovat a ten tyden zkusime zvladnout se starym radicem.

makaj jak barevny misto kaleni

ahoj uz zase nejede tracker.cztorrent.net/
proc odpovi nekdo email yago_marek@klikni.cz kdy pojede

proč na email stačí číst ---- snad se to rozběhne

Tak buďte někdo té dobroty a napiště sem až to vám někomu pojede. Díky moc

Bych se z toho po...., nejde mi ani forum.utorrent.cz

tak jsem to zkousela a nic utorrent taky ne to je divny

???????? ?????????? ????? ????? ?? ???. ????????????? ????????? ? ???????? ??? ????? ADminS. ?? ?????????? ????? ?????????????? ?? ?????, ? ????? ??????????? ? ?????????? ?????? ? ?.?. ????????? ?? ?????? ???????? ????? ?????? ???? ????? ?????????????, ?? ? ???????? ??? ?????????? ? ???????????? ?????? ???????. ?? ???? ???????? ?????? ????? ?????????? ???????? ? ???, ?????? ?????????? ? ?????? ????? ?????????????.

P.S ??????? ?????: "????? ?????? ?? ??????, ??? ?????? ? ???????" ???? ? ?????. ?????? ??????? ? ?????? ?????. ?? ?????? ?????? ? ?????? ??????????????? ????? FAQ. I.

Nevim jak ostatnim, ale jak bylo receno vyse me teda nejede ani utorrent.cz .

forum.utorrent.cz uz jede ale czt furt nic

Mrskman psal:

V serverovne doslo k vypadku proudu a jeden nas stroj pak zustal vypnuty. Dovolat se na tamni 'hotline' je momentalne porod, takze nevime zhola nic. Kazdopadne se poohlizime po jinem housingu.

a kdes tu zpravu nasel ,?

Dobra zprava.me forum.utorrent.cz jde.takze to byl zrejme jen kratky vypadek.
tracker.cztorrent.net bohuzel jeste ne.
Podivejte se sem. forum.utorrent.cz ...
To sem vystrachal.

ahojky...ted jsem se též snažil připojit..ale nejde to..ale včera jsem ještě stahoval..někdy se stane že se předělávají pouze stránky a je to otázka dne,dvou...bud v klidu

bago730

Založen: 7.12.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 29.prosinec 2008, 23:53 Předmět: trošku infa o czt Citovat
tohle už jste asi četli,a kdo ne,trošku infa-zaslal mrskman

Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 11

Zaslal: 29.prosinec 2008, 21:12 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

V serverovne doslo k vypadku proudu a jeden nas stroj pak zustal vypnuty. Dovolat se na tamni 'hotline' je momentalne porod, takze nevime zhola nic. Kazdopadne se poohlizime po jinem housingu.

SNAD SE DOČKÁME.

Jedou Vám www stránky tohoto trackeru?

Co je s cztorrentem ???

Staci cist trochu vis.

Jupí mě už cztorrent jede.

jede? ani bych neřekl...

co povidate nejede

A seedoval si? protože takových co tam stahovali a le neseedovali tam bylo hodně. Jestli máš nízké ratio tak se nediv že ti to nejede.

ja sem seedoval porad a stejne nejede - nema to zadny vliv

pokud ste nekdo chodil na forum tu je nahrada sou tam lidske vztaky a je tak asi 5 bo 10 lidi je tak diskuse tu : 83.208.21.111 ...

Sakra ma niekto aspon priblizne predstavu kedy sa to opat spusti? Chyba mi 4,5% z jedneho torrentu a uz ma vobec nebavi cakat :(

Jo je to tak po několikadenním výpadku se to rozjelo ale už dva dny nefunguje, buďto tam sedí nějaký trouba, nebo majitel má přetížený servr, každopádně NEJEDE!!!!!!! Je to škoda, bylo z čeho vybírat a to jsem si myslel že jsem konečně našel místo kde nebudou problémy - spletl jsem se!!!!!!!!

hovada,juknite na stránky protipirácké unie a OSA,je tam zásah policie na kolejich na Strahove,mají komplet team cztrackera.....ted už stahujou z disku členy.........kua mazat mazat.
tady to je.... www.youtube.com ...

teď to běželo na NOVě, fakt průšvih
jdu formátovat disky

Co blázníte člověče! Přece mi neříkejte že CZTorrent dělaj nějací VJETNAMCI !

Kurva taky jsem to viděl na Nově. Jdu mazat disk. Sakra.

mrskman

Odpovědi: 6
Zhlédnuto: 6890 Fórum: Infokanál Zaslal: 30.prosinec 2008, 14:58 Předmět: CzTorrent - oficiální infokanál trackeru
Opet byl poskozen system na serveru. Za tyden nam konecne prijde novy radic s deskou. Testa dneska vecer pojede system preinstalovat a ten tyden zkusime zvladnout se starym radicem.

forum.utorrent.cz ...

Neplašte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jj neplašte, to nebude tak horký!

no jo nefunguje ja taky myslel ze je to jen pretizene ale vetsina stranek s torrenty se rusi kvuli tem novym zakonum v USA protoze vetsinu co stahujes tak je z USA takze plati jejich zakon a tim padem si to na triko nikdo neveme....skoda ((

Opet byl poskozen system na serveru. Za tyden nam konecne prijde novy radic s deskou. Testa dneska vecer pojede system preinstalovat a ten tyden zkusime zvladnout se starym radicem.

amatéři... a tohle dělá tracker?

Zaslal: 30.prosinec 2008, 14:58 Předmět:

Opet byl poskozen system na serveru. Za tyden nam konecne prijde novy radic s deskou. Testa dneska vecer pojede system preinstalovat a ten tyden zkusime zvladnout se starym radicem.

KUAFIXDOPELDELENAHOVSMRAD

ale bylo to na NOVě...

mrskman

Odpovědi: 6
Zhlédnuto: 6890 Fórum: Infokanál Zaslal: 30.prosinec 2007, 14:58 Předmět: CzTorrent - oficiální infokanál trackeru
Opet byl poskozen system na serveru. Za tyden nam konecne prijde novy radic s deskou. Testa dneska vecer pojede system preinstalovat a ten tyden zkusime zvladnout se starym radicem.

Až na to, že tohle je rok starý, ty si akorát změnil rok, aby si všechny uklidnil, ale pravda je taková, že na Nově dávali reportáž, že policie zabavila server cztorrent.net.

to je solidní játro, když neví jaký je rok
všechny vás zavřou, máte štěstí že většině z vás nebylo ještě 15
RoFL

A tobě je kolik?? Mě můžou zavřít teprve pár měsíců...

22 a P2P nepoužívám

Zaslal: 30.prosinec 2008, 14:58 Předmět:

Opet byl poskozen system na serveru. Za tyden nam konecne prijde novy radic s deskou. Testa dneska vecer pojede system preinstalovat a ten tyden zkusime zvladnout se starym radicem.

Bejt váma, tak ty disky fakt naformatuju, jdu to taky udělat. čus

format vam nepomuze....vymazate si jenom fat tabulky nechtel bych byt ve vasi kuzi XD

no já dám po formátu i přepis náhodnými daty, to pomůže

jj to jedine

jak to mam prepsat nahodnymi daty ?

Nějaký info jsem našel na těhle stránkách www.info-abc.estranky.cz ... nevim co si mám myslet.

Ja jsem na cz torrentu uz skoro rok .tedkom se to poprve plati a ja jsme si to zaplatil .Ale tedko se to uz nechyta asi tyden nevim sam co to je ,ale jinka vsechno funguje jak ma bejt .foufam jen ze to bude v nejblizsi dobe ok jinak nevim a nakopu je do zatku .zatim s emejtevsichni fajn a hodne zdravi do noveho posraneho roku snad to bude lepsi s praci

forum.utorrent.cz ...

At se kazdej presvedci jestli sem zmenil rok.

ae tam je 11.12.2008 to nejelo tehdy pak to opravili a ted to jede zase rok je dobry ae datum ne

a

b
\
c

Tohle mluví za vše. www.info-abc.estranky.cz ...

nemuzes tomu verit na estranky to muze napsat kazdy a kdyby zatkla je tak musi zatknout kazdeho kdo to stahoval protoze porusoval to stejne a pochybuju zeby se jim chtelo zatykat kazdeho kdo to stahoval to by musela zatknout polovinu republiky. Rikal mi to i strejda ktery dela v Autocontu

a neni to kachna???
je to na 100% jistý???
já bych nato nevsadil boty...

Je jen jedna cesta presvedceni.Nekteri lidi tady psali ze to bylo na nove.Pockejte na zpravy v pul 8 a uvidite.A taky podle nekterych informací by se to melo preinstalovat vecer tak se uvidi jestli se to treba behem zitrka rozjede.

vysvětlení je zde

forum.utorrent.cz ...

jinak se tam píše toto: "Vypadek 29.12.2008

V serverovne doslo k vypadku proudu a jeden nas stroj pak zustal vypnuty. Dovolat se na tamni 'hotline' je momentalne porod, takze nevime zhola nic. Kazdopadne se poohlizime po jinem housingu.

Opet byl poskozen system na serveru. Za tyden nam konecne prijde novy radic s deskou. Testa dneska vecer pojede system preinstalovat a ten tyden zkusime zvladnout se starym radicem.

co to zase kurva je omylem sem sel na czt pac sem chtel jit na seznam se kuknou na email prectu amily chci na czt a ono nejde.....

Lidi, copak se zase stalo???

Taky bych rad vedel.punk diskografie seeduju normalne ale sou cerveny.zas jim to spadlo.to uz je bezny.za chvili uz se nebude rikat spadlo to tehdy a tehdy ale spis nespadlo to .....

jo a nejakou dobu to bude mimo a opet se nebude nikdo obtezovat neco nekam napsat a na to jestli a kdy se to rozjede budeme opet cekat jak somalci na chleba!!!!!!!!!!!!!

jenom opravujou ten starý řadič, i to píše, že stránky jsou v reknostrukni, takže podle mě plánovaný výpadek a za pár chvil to pofičí

Doufejme

ji,souhlasím s tebou.Oni za to nemohou ba naopak jsou moc šikovni.taky nevíte kdy se vám rozbije komp,n0?...

Ale pořád seeduji tak sosejte

Už to jede

ct zas kur*a je

Ach jo už to zase nejede

tak me to zase nejede uz asi opravujou

doufám že už to nikdy nepojede, vy ubožáci

doufám ze brzo umres hajzle zasranej

já mám kde stahovat, usmrkanče labilní

a co se stim vubec stalo?

policie zatkla administrátora, teď jsou po uživatelích

djcechi.....ty trotle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

všechny vás zavřou - teda těch pár co jim bylo 18. tebe ne, když ti nebylo ani 15

dj cechi zavřít by měli tebe,jseš okoli nebezpečnej

me to stahuje je to ok

Není nějaký forum kam chodí uživatelé s cztorrentu když nejde ?

máte někdo nějaký kontakt na vedení cztrackeru abychom věděli aspon trochu aktuální info?mně to zase nejede

Tak už nám to zase nejde

forum.utorrent.cz ...

ve foru na cz torrentu jste si mohli všichni přečíst, že je špatná deska s řadičem a nová přijde do týdne. Do té dob doby hrozí výpadky. Pak by to mělo už definitivně chodit jako dřív. Neplácejte tady nesmysly a příště čtěte oznámení .

všechny vás zavřou!

Uz se na to tesim ty mammrde.

[url=tracker.cztorrent.net ...

Nu ja se pos.eru-takhle jsem se dlouho nepobavil,ale chapu to.

Kdysi jsem taky na CzT byl a pamatuju si,jak jsem vydrzel jako kreten cumet na uTorrent,jak se hejbou cisla.
Dnes pekne rapid,ale na tu dobu vzpominam hrozne rad-jeste po letech , co tam vlezu,me lidi prosi o ressed
My deti ze stanice ZOO

Cechi tu do vas pali a bavi se tim,jak jste nervni.A vy mu nalejvate jako paka. Dobre cechi.

Jinak,takovejch spamu a dementnich kravin pohromade,jsem dlouho vevidel.

Tak a ted zase vy--napiste mi alespon jeden at zdechnu

tak jsi je kup

uz to zase nejede nekolik dni to je hruza a ti idioti ani nedaj vedet dopredu ze to nepojede to je fakt pojebanej server

Tyj si normální idiot, jak tě to můžou dát vědět dopředu když jim to třeba vypadne z ničeho nic. To máš to samí když jdeš po ulici a nikdy nevíš co se stane, třebas tě při nejmenšim srazí ciklista a nebo něco jinýho. Tak že si nech ty krupovídky pro sebe.!

Nejede to, ale určitě to není vina kluků, co server provozují... Tak holt než se to opraví, tak uteču na chvíli na jiný tracket nebo stáhnu něco z DC++ a až CZ Torrent pojede, tak to tam nahodím. Nechápu, proč se polovina lidí na trackeru tak rozčiluje

tjn taky nevím ¨proč, ale teď prej provádijou upgrade serveru takže zase tak an 3 dny v prd.eli

No,hlavně ať se to znovu rozjede,pro ne-angličtináře má tento tracker obrovský potenciál,snažil jsem se projít ledacos,pirátská zátoka má světovou podporu a najdeš tam toho opravdu hodně,ale pro (jenom) čecha je cztorrent naprosto skvělý počin,super komunita,tak se jen modlím,že Testu nenamíchly ty řečičky "kam že se to dávají ty peníze na podporu",ale že jde opravdu jen o technický výpadek.Zdravím tímto ownery a prosím,nedejte na ohlasy typu armínek-blonďáček-chudáček,nebo na týpka,co po draku řešil finanční stránku trackeru.Dostupnost,kvalita a obsah nabízených dat má hodnotu mnohamilionovou....

to už je snad tradice,chvilku to vypadá,že to je v pohodě a zas nic. Něco jsem našel tadyhttp://tracker.badgateway.cz/index.php...

to vypadne každýmu,ale při tom počtu lidí se nějaká koruna na dobrý železo snad sejde ne?

To si úplně mimo mísu...

hele sorry ale sem se píšou jenom otázky

Kde jsou ty časy, kdy to fungovalo, CzTorrent=mrtvola

...CHYBA: Nemáš přístup k torrentům
.....CHYBA: Byl dosažen maximální počet registrací. Zkuste to později...

Nevite co je s http://tracker.cztorrent.net/...

čeč nevím,také mě to vůbec nejede a nemohu nikde zjistit co se stím stalo

Už se podařilo někomu zjistit co se děje s trackerem a na jak dlouho to cca vypadá? Dík.

Uz to jede hura

chci stahuju film ruzne s itulka jsme neslysici

a nebudem muset opetovne platit az to rozjedete tak jak to drive bylo zatim stahuju z ulozta ale je to onicem tak snad to date brzi do poradku

mam pocit ze se mluvilo o tom ze se stala nehoda na nekterem ze serveru.chvily to bezelo na nouzovy rezim ale tet nejde vubec.tak snad to spravi a po tolika letech ho neodepisou

Mam z toho silne deprese, ze torent nefunguje:( Je to asi tyden:( Doufam, ze se brzo rozjede, pac Ulozto.cz neni pro me idealni:D Mala rychlost stahovani

Je to ostuda těch hošanů kteří nejsou schopni zprovoznit vyhledávač . Jen propadnou peníze .

Opět tracker nejede. Banda fušarů a hochštaplérů co nejsou schopní zprovoznit server za 2 měsíce.

dobry den prosim vas mel sem nedavno zaregistrovan ucet na ctorrent a tetka je zablokovan rad bych se dozvedel z jakyho duvodu mne zablokovali ucet dekuju .

Je 18.2.2018 a cztorrent opět nefunguje.

DOBRY DEN tracker.cztorrent.net UZ ZASE NEFUNGUJE STAHOVAT JINAK TEN PROGRAM JE UPLNĚ PERFEKNÍ DĚLAM TO UZ DLOUHO