» Poradna » Web a internet

Tp-link ue300

Dobrý den, mám síťový adapter od tp-link; v návodu stojí, že není potřeba instalace žádných dalších programů, ale po připojení k mému notebooku, zařízení samo o sobě nefunguje a je vyžadována instalace. Na stránkách výrobce však žádný instalační program ke stažení není. Budu vděčná za vaši radu.

Odpovědi na otázku

Na stránkách výrobce určitě bude obrázkový manuál, kde je postup zapojení a nastavení uveden.

Děkuji. Ano, mají i krásné ilustrační video, jak je velice snadné adaptér zapojit...O produktu píší, že ovladač u Windows není třeba. Ani na jejich stránkách link na žádný program není. Můj počítač však instalaci ovladače požaduje. Nevím, jak si to vysvětlit...

Koukám, že máte pravděpodobně Visty. U nich je to otázka podpory, neboť ty jsou už mimo hru ze strany výrobců hardware.

Mám Windows 8.1 - píšu z jiného počítače, neboť ten novější, jak je patrno z mého původního dotazu, nemá připojení k internetu... Znamená to, že i osmičky jsou "mimo hru"?