» Poradna » Notebooky

Touchpad - gesta

Dobry den,na nootebooku ACER Aspire v3-571G pod Win7 mi na na touchpadu funguji jen zakladni funkce posouvani kurzoru a jednoduche klikani. Pritom by mel podporovat mnoho dalsich gest.Pod Device Manager sem zadny konflikt nenasel ani tedy ovladac, ktery spravuje toto zarizeni.Prosim o radu, jak zprovoznit multidotyky a dalsi gesta na touchpadu.

Odpovědi na otázku

Obvykle je, kromě ovladače, potřeba instalovat také obslužnou aplikaci. Ovladač dostačuje právě pro ty běžné funkce.

Touchpady jsou v tomto modelu dva možné - vyber si ten správný:http://goo.gl/PqrbGO

Diky, uz to jde..stacilo vyzkouset prvni ovladac, ktery nesel a pak druhy ktery nastesti uz jde.

A jaké utilitě nastavuješ vlastnosti touchpadu?¨Jinak v linuxu to chodí standardně, stačí synpatics.

ten syn prave nesel.. jde Elan-smart pad

ahojky mám podobný problém, ale v počítačích se vůbec nevyznam, tak nevim vůbec co s tim? jak mam tedy postupovat? díky