» Poradna » Web a internet

Torrent SEED

Čau uploadnul jsem jeden seriál na tracker.cztorrent.net a chci se zeptat kdyz seeduju tak proc je Rychlost down jenom 0,5kb/s? https://ctrlv.cz/ywDjproc nekteri seedujou 1mb a já jenom 0,5kb/s?

Odpovědi na otázku

Protože podle IP adresy máš poskytovatele O2, tudíž hádám nějaké ADSL/VDSL a to nikdy nevynikalo v uploadu.

Prosim ta, co chces downloadovat, ked mas 100% z toho stiahnute? Ked seedujes nejaky torrent, tak download by mal byt 0kB/s. Podla toho screenshotu seedujes rychlostou 394,4 kB/s.

takze ti kteri to stahujou budou stahovat to 394 kb/s?

Nie tak uplne. V momente, ked si spravil ten screenshot od teba stahovali takou rychlostou. Rychlost sa moze menit - zavisi od toho aku mas maximalnu rychlost uploadu od tvojho poskytovatela internetoveho pripojenia a od toho ako rychlo vedia stahovat ti, ktori momentalne od teba stahuju.

Hele, ty hloupá vypatlaná lamičko. Nejdřív si ujasni pojmy a teprve pak piš dotaz.A k těm tvým současným dementním otázkám:1. Když uploadneš seriál, tak máš logicky 100 % dat torrentu a tedy nebudeš data stahovat.2. Když seeduješ tak rychlost downloadu je 0.3 kB/s proto, protože se do toho downloadu jednak započítává rychlost downloadu dat torrentu (a jelikož je máš ze 100 % tak je stahovat nebudeš) a jednak s komunikace mezi klienty, která vzniká při downloadu i uploadu a která je řádově právě těch 0.3 kB/s...3. Ty seeduješ podle screenu rychlostí přes 3150 kbps, což je víc než 1 mbps...4. Ty jenom 0.3 kB/s stahuješ a to komunikační info mezi klienty.Huráááááá.Huráááááá.

Nemachruj,každej umí,nebo zná něco jinýho.