Tiskárna na miniaturní obálky (vlastní velikost formátu)

Přátele,poradil by někdo barevnou laserovou tiskárnu, která je schopná tisknou na menší formát? Konkrétně pak na obálky rozměru 98 x 67 mm (klidně i od menší velikosti).DěkujiHonza

Odpovědi na otázku

Laborovat, některé ti to vyjedou u jiných budeš muset volit kde ještě bude text, já bych použil nějakou starou Mitsubishi (či ekvivalent typicky Japan) přenosnou na fotky no co už, tohle by dala. U normálních se používají pro malé věci, odtrhávací proužky. Nevím kolik toho máš, ale já bych to udělal jinak = plnící pero ruka, když už to máš to "retro mimi", nebo bych to dal udělat.

to chce na výplaty :)

Díky za odpověď. Odtrhávací proužky? Předpokládám, že to už musí mít obálka na sobě? Ručně by to bylo sice fajn, ale bude to několik barevných variant, které budou mít různé nápisy. Nechat si to natisknout by taky bylo řešení, ovšem poměrně nákladné, když vezmu, že varianty budou přibývat postupně.

Tak to je na tobě, já bych hupnul na Mironet, vybral nějakou "ne - multifunkci" laseru (barva tedy) a podíval se s jakými min. okraji to dá, jsou to mašiny normálně do 6,5 litru a pokud by byl problém pak nevím zda obálky ale proužky má cokoliv od samolepek, fotek po složenky.

já bych to vytisk na větší formát (třeba A4) a obálku si poskládal.

samolepící štítek taky možnost - přes celou přední stranu obálky...

Zkus jich takhle udělat několik set. Budeš se snažit, abys v životě nemusel lepit pytlíky

Dělali jsme jich ve firmě 1500 - chtěli jsme netradiční formát obálky. Bylo to špica, otevřeli jsme si dvě flašky vína a než jsme je dopili bylo hotovo. Stačilo si na začátku rozmyslet, vyříznout šablonu z kartonu a pak už jen "ojet" odlamovákem. A to jsme ještě dovnitř na kartičku lepili pytlík s čajem.

Děkuji všem za reakce. Nakonec to vypadá tak, že si necháme udělat obálky na míru v Office depot s tím, že je tam necháme potisknout nějakou základní strukturou a zbytek by se dodělal na vlastní tiskárně.Jde o to, že formát obálek bude stejný. Budou ale 3 základní barevné varianty a u každé potom i jiný text.

"Děkuji všem za reakce. Nakonec to vypadá tak, že si necháme udělat obálky na míru v Office depot s tím, že je tam necháme potisknout nějakou základní strukturou a zbytek by se dodělal na vlastní tiskárně." 3x sláva.

Ta zvažoval jsem všechny možnosti. :) Ty rozměry, co jsem uváděl na začátku mi přišli ok a cena za ty obálky byla směšně nízká. K tomu laserová tiskárna a není co řešit.Už tak tam budu vyrábět pár věci ručně, tak se nechci seknout na tomhle.

Já si běžně nechávám tisknout i přáníčka nebo profi CD vizitky (srdíčka třeba) se s tím nebudu mazat, a čím více toho je tím klesne cena za jednotku.

Já bych asi měl obavy, že se mi ta svastika v mechanice zasekne.

Nepil jsi něco, HokyroBonazii. To vás učí ve škole chlastat a pak vidíš otčiny = nejsi ty ubožák? 3x lepší svastika (nebo nepochází z Germanie víš, ti ji jen ukradli) než Japonec co experimentoval. brutálně na zajatých Ami a Eng vojácích ty troubo.

Uvidíme, jak to bude s cenou. Představoval bych si 2, maximálně 3 barvy. Pokud dají slušnou cenu i s potiskem, tak si to nebudu komplikovat.