» Poradna » Ostatní

Tiskárna HP LaserJet M1132 MFP nefunguje po čisté instalaci Win 10

Dobrý den, jsem majitel tiskárny HP LaserJet M1132 MFP. Po upgrade z win 7 na win 10 mi po stažení ovladačů pro win 10 fungovala bez problémů. Nedávno jsem kvůli výměně pevného disku provedl čistou instalaci Win 10 a snažil se nainstalovat tytéž ovladače pro tiskárnu. Stáhl jsem si tedy ovladače ze stránek výrobce, instalace proběhla v pořádku, tiskárna fungovala úplně normálně. Problém přišel při restartu, kde i když jsem měl tiskárnu připojenou, v zařízeních a tiskárnách se psalo, že připojena není. Reinstaloval jsem ovladač a celé se to opakovalo. Po restartu opět nepřipojená. Nedovedu si vysvětlit, proč po upgrade z win 7 na win 10 tiskárna fungovala a po čisté instalaci win 10 nefunguje! Budu rád za pomoc, předem děkuji:)

Odpovědi na otázku

Typický OOO:"upgrade z win 7 na win 10"= downgrade.Co s tím?Když už sis nainstaloval nehotový W10, použij příslušný diagnostický nástroj výrobce:http://support.hp.com/us-en/document/c03286146

Jak tedy vysvětlíš, že po "downgrade" tiskárna FUNGOVALA ? Problém nastal až po čisté instalaci Win 10!

Netuším, co jsi povoral: moje věštecká hůlka je momentálně v servisu. Použil jsi k instalaci OS ověřené originální MS médium?Dodržel jsi technický postup podle FAQ?http://forum.zive.cz/viewtopic.phpNezapomněl jsi vyčistit systémový SSD na začátku instalace?Podařilo se Ti vyřešit uvedenou závadu pomocí doporučeného diagnostického nástroje HPPSDr?

Byl bych rád, kdyby mi odpověděl někdo,kdo se s tímto problémem setkal a vyřešil ho. Nejsem začátečník co se týká IT a obecné rady mi nepomohou. Děkuji

Setkal jsem se s tím. Žádná instalace nevedla k cíli. Zhruba po měsíci se tiskárna najednou sama připojila a fungovala. Vítej ve světě W10.