» Poradna » Programy

The Sims 4 se nenainstaluje

Zdravím,dnes jsem si koupila The Sims 4, základní edici. Po vložení do počítače se stáhl origin, přihlásila jsem se, ale dál nic. Zkoušela jsem znovu. Origin se načetl, ale samotná instalace hry nefunguje. Ani si nevyžádá kód.Napadlo mě, že by to mohlo být kvůli Windows 10. Na notebooku s Windows 7 jsem však skončila na stejném místě. Origin funguje, ale hra se nenainstaluje.Nevíte, kde by mohl být problém? Díky.

Odpovědi na otázku

Origin funguje s Sims 4 na Windows 10 bez problémov. Skúste pridať kľúč hry a odtiaľ stiahnuť z cez Origin celú hru. Ako pridať hru s kľúčom do Originu? Návod: https://help.ea.com/en-us/help/origin/origin/...

Redeem your code in the Origin client Launch Origin on a PC. Log in with an Account. Click Origin on the top menu. Choose Redeem Product Code. Type in the code/cd key. Click Redeem.

Klíč jsem tedy zadala, vzalo to. Odkud mám teď tu hru stáhnout?

Už jsem nalezla. Děkuji za pomoc.

Sims 4 na Windows 10 ide bez problemov. Mas dost miesta na HDD?