» Poradna » Ostatní

The crew slaceni klavesi pro vstup do hry

pri zapnuti hry my nelze zmacknout klávesa a kdyz jsi vindam druhou klavesnici z usb tak to take nefunguje mam windows 10 klavesnici od 4tech x7 a take jsem skousel aktualizovat ovladace ale nic nepomohlo je to okno kdyz na vas bliká zmacknete jakoukoliv klavesu. Mackal jsem enter jak divej a nic rad bych si ji zahral dnes jsem si koupil tuhle hru a rad bych si zahral prosim informovat me na email martin.spicka9@seznam.cz je to muj ucet masakeros@seznam.cz dekuji za kazdou podporu s podekovanim martin

Odpovědi na otázku

Za ten katastrofálny projef bich tě spráskal dokulata. Stiděl bich se bít tvůj rodič., nemitče. Je mi jedno, kolik je ti let - jsi blbec.

uz jsi to vyresil?taky mi to nejde a nevim co delat