» Poradna » Mobily

Test vodotěsnosti

Ahoj, mám mobilní telefon Sony Xperia Z2 a chtel bych zjistit, jestli je ještě pořád vodotěsn. Tak se chci zeptat, jestli někdo nevíte, kde se to dá otestovat ( kromě doma v umyvadle )Děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi na otázku

Napríklad na plavárni , čo povieš ?

Ve vaně, bazénu, rybníce.Pokud už ale vodotěsný není, bude to jeho poslední sbohem....Popřemýšlej jestli ti ta zkouška za to stojí.

Dříve se povídalo:Japonské automobilky testují těsnost kufrů aut tak, že do kufru auta zavřou kocoura. Není-li druhý den kocour mrtev, hledají netěsnost.České automobilky tuto metodiku převzali: Zavřou kocoura do kufru auta a není-li druhý den kocour v kufru auta, hledají netěsnost

No něco takovýho jsem myslel , aby sev případě netěsnosti nerozbyl

A seš si vědom toho, že test vodotěsnosti bude konečný, pokud nebude těsnost dokonalá?

Třeba je fandou crash-testů...

Co na to říct...kdo si hraje,nezlobí

Ty si děláš legraci, že?