» Poradna » Počítačové sítě

TES IV Oblivion - čeština

Dobrý večer, potřeboval bych poradit ohledně češtiny na hru TES IV oblivion. Na steamu jsem si koupil Goty edici a stáhl si češtinu, když jsem poté hru zapnul, čeština byla neúplná a blbla diakritika... Už jsem z toho fakt zoufalý jelikož jsem vyzkoušel snad všechno co šlo a pořád nic... :/

Odpovědi na otázku

Chjo, tak člověk odpoví a někdo ten dotaz smaže a založí znovu . Tak znovu a tentokrát zkráceně.Diakritiku opravíš upravením souboru s titulky na kódování UTF-8 např. pomocí PSPadu.Že je čeština neúplná je úděl překladatele.V jedné verzi češtiny bylo dokonce přibalené předabované intro Google translatorem, takže to znělo celkem komicky .

Díky moc!

no to je krásný ale kde ten soubor najdu a jak to udělám? díky