» Poradna » Programy

Terraria multiplayer

Dobrý den, mám s kámošem koupenou hru TErraria na steamu, ale nechápeme jak se připojit na multiplayer.

Odpovědi na otázku

Vytvořte si hamachi síť oba se připojte a jeden zvás musí pustit server pak se připojíte na IP admesu toho kdo ten server vytvořil

Prej že mu to píše connecting a nic

hoj hel jak to tvemu kamosovi psalo connecting co jste naknec udelali

takze furt nikdo nevvi ?

Asi bude lepsi to hrat na tom Tunngle.Pouzivam ho na hry taky a jak tam ted koukam,tak je tam dost hracu ve hre Terraria.

nevim proc si mi spamoval nejaky odkazy na kterych nic duleziteho neni :/ hamachi nejde nepripoji segame ranger - errortunngle - ten nekdy fungoval ?

Hamachi ma v posledni dobe hafo problemu.Tunngle funguje uplne v pohode jen ho musis umet pouzit.Instalujes Tunngle zadas tam Nick + heslo co budes pouzivat a je to.Pustis Tunngle kliknes do mistnosti kde chces hrat tu hru a dole jak je ta cervena raketa,tak tam zadas cestu ke hre kterou v dane mistnosti a to jest, Terraria v tvem pripade kTerraria exe.A tou cervenou raketou pak v Tunngle spoustis i tu hru potom. Natom nic sloziteho neni.

Ja osobne tam hraji FlatOut 1 + 2 Grid,Dirt 2 + 3 a plno dalsich her,ale u nekterych her jako je treba Dirt 2 a 3 je potreba pouzit jeste TeknoHelper,ale to by se pan musel asi optezovat a zjistit to na internetu treba v google.

A nebo to zkus na GameRanger tam to mas uplne bez problemu.Tu je vypis her a ta tvoje tam taky je.Ale to je zas otom nebyt linej a hledat,ze jo. http://www.gameranger.com/games/

Tahle hra je pro me uplne paf,ale schvalne ji zkusim at vim kdo je tu misuge. http://www.uloz.to/x98wzdw/terraria-1-1-2-rar

Takze vyzkouseno na Gameranger a funguje to jen je treba najit servr s odpovidajicim Patchem.Dle meho odkazu 1.1.2,ale jsou tam uz i z 1.0.4.ale jede to.http://www.uloz.to/xkZieDt/terraria-1-0-4-up...

Go je tam ted 1.0.4 Patch,ale pro me hra fakt nice.Ale jede to.

Říkal jsem že game ranger mi hazi chybu 43 tunngle zapnu dole je IP adresa nic tam nenia zadna mistnost nejde kliknoutto steam nemuze vyresit ? to aby clovek radsi tu hru stahnul ...

Na steamu ta hra uz nejede multiplayer,protoze vypli servr.Ale pokud mas problem na G.R i na Tunngle asi ti to blokuje firewall nebo router.

Nahral jsem video jak to funguje na Tunngle MP. http://leteckaposta.cz/394786845

a kde ten tunngle mam jako stahnout D: ?http://www.tunngle.net nejde pise to An error occured with the SQL server:mySQLThis is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

ok mám to, ale jakou mam napsat IP adresu kdyz tam dole zadna ip adresa neni ?

IP se tam nepise jen si tam das svuj nick a heslo.

ok uz to mam, ale jak mam nejde mi terraria spustit ... pise mi to please launch the game from your steam client

Zadals cestu k hre u tebe to bude nejspis v steamu ( steamapps a tam nekde bude ta hra instalovana.

A nebo pouzi tuto verzi hry.Samotna hra je verze 1.1.2 ale je u toho i Patch pribaleny 1.0.4 http://leteckaposta.cz/767675775

dobry vsechno jede zahostoval jsem ajak se kamos ma pripojit ? ma v siti jedinej cervenej kriz

Asi jeden z vas zalozi hru a drulej se zrejme pripoji prez IP kterou mu zdelis,tu vidis bud dole v levo Tunngle a nebo kdyz na tvuj nick v mistnosti najede mysi tak by mel tvoji IP videt.

nejde

Musite mit stejnou verzi hry.Jeden zalozi jako Host a druhej se pripoji prez Join a tam pak napise tu IP co mas v Tunngle.

nejde

Na GameRanger to asi pojede lip,ted jsem to zkousel.Nahore jak mas to Host pokud tu hru vidi G.R tak musi jit hrat a tam ji taky zpustis a zalozis servr.

dam start nebo join a napise to starting steam a az se steam zapne tak to napise error 43

Chapu,ze mas hru koupenou na steamu,ale oni uz zrusili servry a MP po steamu hrat nejde,tak proc si uz konecne nestahnes danou hru ktera jede na GameRanger v pohode.Zjistil jsem,ze G.R sam na rozdil od Tunngle presmerovava porty a tim padem jede bez problemu na MP.

Tady ji proste mas http://leteckaposta.cz/767675775

Tady je video jak se to hraje na steamu,nebo snad hralo. http://www.youtube.com/watch

Ok už jsem si tu hru jako blbej warezák stáhl z internetu, ale i když v game rangeru nastavím, aby to spouštělo tu warez verzi tak mi to stejně spustí steam a error 43

Tak ji v tom steamu odinstaluj.Kdykoliv ji tam zas muzes instalovat,ale asi uz nebude proc,kdyz uz ji na MP nepodporuji.

Tohle není normální, vždycky jsou lepší warez aplikace než koupený ! to se mi stává furt a furtnapř u hry The sims 2 psalo to furt error error tak jsem zkusil stahnout a jede to jak po másle -.-

Prosím vysvětlete někdo co je hamachi

Pustíš server,potom vybereš (vytvoříš) svět.potom počkáš jak ti to naběhne a ip máš napsáno v hamachi (ip je nad jmenem jak se jmenujes v hamachi).a v terraria das multiplayer,join,vybereš si panacka,a pak kdyz na to kliknes tak tam napíšeš ip v hamachi(napr. ja mam 25.144... )

Podle terraria forum, bude 1.10 verze 1.2 s multiplayer podbotou

:- P neviem preco ti to nejde

lebo to nejde ani mne

protože mi nejde port forward

Vypni Firewall

staci dat multiplayer a host the game pak si to nastavis a tak ,tvuj kamos da multiplayer a join the game klykne na tebe a da pripojit do hry