» Poradna » Ostatní

Tera - Private server

Zdravím Vás!Asi před dvěma týdny jsem přeinstaloval OS, ale bohužel mi nějak nejde spustit Tera, prostě kliknu na "play" a nic se neděje. Chtěl bych najít nějaký privátní server, nejlépe v angličtině, protože pochybuji, že je nějaký český server. Záleží mi asi jen na tom, abych si mohl vytvořit více, než dvě postavy a aby bylo expení rychlejší, nemusí to být uplně něco extra rychlého, něco mezi 100x-300x. Prostě abych za den dal třeba 30lvl. Velkou výhodou by byla česká komunita, ale to není třeba, anglicky se domluvím vcelku dobře. Předem děkuji za každý návrh!

Odpovědi na otázku

K tomu bych měl jeden rejpavej dotaz. K čemu ti bude privátní server, když ti hra nejde ani spustit?