Teplovodivá pasta

Dobrý den,na procesor chci nanést teplovodivou pastu a přimontovat chladič. Háček je v tom, že už na tom pasta byla. Četl jsem cosi o odmašťování lihem. Je to nutnost, popř jak to poznám ?Předem děkuji za odpovědi, Jakub

Odpovědi na otázku

Ne, odmašťování není potřeba, prostě jen pořádně setři.

starou pastu (i zatvrdlou) jen opatrne utri docista ubrouskem tak aby se ti nedostala na okolni soucastky. Odmastovani neni nutny pokud na to nebudes zbytecne matlat prstama od sadla

nutny to neni ale lih je mozne nahradit spoustou veci, od nadriku namocenem do trosky vodky az po sprej (vonavku) vse obcahuje lih a da se pouzit jako odmastovadlo

S tou vodkou si netrafil. Vodka je alkohol zriedeny na pozadovanu koncentraciu + 5-7% repneho cukru (alkohol a voda sa vypari a cukor zostane). To je lepsia Slivovica, alebo Borovicka.Vonavka, pretoze obsahuje lieh a odmastnuje pokozku, tak ma v sebe rozne etericke oleje.To je naozaj lepsie utriet "na sucho" a zbytocne nechytat.