» Poradna » Notebooky

Teplota grafické karty

Dobrý den, mám msi ghost pro s grafickou kartou nvidia gtx 970m 3GB, když hraji hry na ultra detaily( armored warfare), tak jsem se podíval na msi gaming centre kde mi tepoměr grafické karty který mi ukázal okolo 90°C. Chci se zeptat, jestli se u této grafické karty mám této teploty bát. Popřípadě co dělat. Diky za odpověď, S.

Odpovědi na otázku

Pokud jste si na hrani poridil laptop, tak Vam nezbyde nic jineho, nez ze se te teploty bat nebudete. Pokud chlazeni funguje, v cirkulaci vzduchu nebrani napr. prach uvnitr laptopu, pripadne predmety kolem nej, tak nemuzete delat vubec nic.(I u desktopovych GK nekterych typu byvaly bezne teploty kolem 100°C. Nebylo to uplne OK, karty po trech az ctyrech letech bezne odchazely. Mobilni GK vetsinou dost vydrzi, protoze musi.)

Děkuji za odpověď, teploty se nebojím. Bojím se spíše o GK jelikož nechci aby mi odešla. Notebook je starý asi půl roku takže na něm poruchy cirkulace nejsou. Jen jsem se bál aby to vydržel

Musite doufat, ze soudruzi v MSI neudelali nekde chybu. A ze pokud ji udelali, stihne to shoret v zaruce. Nic jineho delat nemuzete.

Dobře, díky za odpověď. Snad hořet nebude...

Muzes stahnout detaily, aby nebyla ta gpu tak vytezovana.Muzes provest i prepastovani, ktere teplotu obvykle o dost snizi.