» Poradna » Programy

Tento soubor se nám nedaří otevřít

Dobrý den, potreboval bych poradit...Přetahoval jsem v práci fotky z karty z fotaku na flash a všechno v pohodě, pak jsem se na ty fotky chtěl podívat v klidu doma a šlo mi otevřít snad jenom 50 fotek z 820... fotky jsou v .jpg a všechny mají zhruba stejnou velikost tak nechapu proc mi fotky nejdou otevřít, zkoušel jsem také IrfanView ale taky nešlo, moc prosím o pomoc a budu rád za každou vaší radu, děkuji předem.

Odpovědi na otázku

bych to projel třeba Esetem, ne že by pomohl ale mohl by nahlásit počkozenp soubory. Mě jich označil kolem dvou set. při tom vždy kdyz pretahuje po akci pozadam o bezpecne odebrani.

abych mohl bezpecne otevrit priste zbytek, musel jsem poskozene dat do slözky a tu neotevirät

Soubory (fotky) jsem projel esetem a nenašlo mi to nic. nevim si rady...

Těžko radit naslepo. Podívej se plain nebo hexa editorem na obsah nečitelných souborů. Pokud nedokážeš obsah posoudit, jeden sem pošli.

Došlo k chybě kopírování nebo je vadná ta flashka. Ty poškozené fotky nijak neobnovíš, takže je budeš muset znovu zkopírovat z foťáku.

Pokud sem alespoň dvě (ne jednu) - dobrou a špatnou - nepřistrčíš, nelze ti pomoci (a ani pak to není jisté).Pokud to ovšem neuděláš, vyhodí tě i z lampárny.