» Poradna » Ostatní

Televize se samovolne vypina

Dobrý den,máme problém s televizí, samovolně se v různých časových intervalech sama vypne a po cca 10 min se sama zapne. Opravář vyměnil zdroj, ale po čase začal problém znovu. Děkuju Ludmila

Odpovědi na otázku

Nemáš vůbec za co. Na dálku přes internet ti opravdu televizi nikdo neopraví. Obrať se na servis.

Já bych si pozval vymítače. Takovej poltergeist v zásuvkách je nemilá věc.

A nevadí ji třeba ten obsah? Nova? Prima? ČT atd.? Zkusil bych něco méně emotivního např. BD, DVD atd. Prostě bych zkusil jestli to nedělá televizní tuner (uvnitř). Tedy za předpokladu, že nemáte televizi připojenou na externí SetTopBox, Sattelit atd. Pokud ano. tak servis a tam bych to řekl. Občas se totiž může stát, že televize dostane nějakou "šupu" přes antenní vstup.