» Poradna » Mobily

Televize k PS4 Pro

Dobrý den, potřeboval bych doporučit televizi k PS4 Pro. Rád bych se vlezl pod 18 000 Kč. Předem díky!

Odpovědi na otázku

a neni to fuk jakou vyberes ?

Televizí v téhle cenové relaci je spousta, rád bych nešáhnul špatně a když už budu za něco dávat tolik peněz, tak aby to za to stálo.

ale co s tim ma spolecnyho PS4 ? ty je totalne fuk jestli tam das telezizi z bazaru za 500 nebo 4k za 200k

4K na 50Hz je na hraní určite horší, než fullHD na 800Hz. Chci v rámci možností slušný zážitek a televizí je hodně. Potřebuju proto poradit, co je z aktuální nabídky top.

Wow...nějaká TV má 800Hz? Tak to ten svůj monitor s 144Hz hodím do koše On je problém, aby ta TV vůbec měla 100Hz. Já mám 3D bednu s 200Hz...a tady jsem se hádal...že je přece na 3D musí mít....ale nemá...má jako 200Hz...tj. má fičury..., že to jako vypadá na 200Hz. Jinak co jsem slyšel...tak skutečný 100Hz panely do TV jsou až ve vyšších třídách. Jinak to PS4 Pro...umožňuje poslat do TV ve 4K víc jak 50Hz? A to je jako čím připojený DP 1.4?

HDMI 2.0

Ahoj. Zvlastní zkušenosti bych doporučil se v této cenové kategorii podívat bud po Samsungu nebo Panasonicu. Když jsem vybíral novou televizi (v podobné cenové relaci, jako vy), tak mi zrovna televize od těchto dvou značek přišly jako nejlepší. Ať už co se výbavy týče, tak i kvality obrazu. Doporučuji mrknout i na nějaká srovnání, jako například tady: http://milujemeelektroniku.eu/lacne-televizory/