» Poradna » Mobily

Telefon, Safe mod

Ahoj, Po instalaci nové ROMky se po pár dnech telefon dal zapnout pouze v safe modu a nešel zapnout jinak. Nainstaloval jsem jinou ROMku a telefon se opět spustil jen v safe modu ale teď už se nelze dostat ani do recovery (TWRP). V nabídce fastboot, recovery, factory reset, apod. se lze pohybovat pouze směrem dolů a to paradoxně talčítkem hlasitosti, které by mělo posouvat nahoru. Vypínací tlačítko jakoby nefunguje. Telefon vypnout jde ale v nabídce nelze vybrat žádná možnost. Když je telefon zapnutý, lze jen vypnout, po stisku vyp. tlačítka nabídne pouze telefon vypnout. Tlač. hlas. funguje opět pouze to, které zvyšuje hlasitost. Už nevím co s tím. Při instalaci jsem postupoval podle návodu na internetu (vymazat data, cache, apod.) Zálohu žádnou nemám.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za oznámení.Aspoň jsi měl pro ostatní uvést typ přístroje.Jinak bych hledal nebo se obrátil na XDA fórum než sem

Už jsem se na ně obrátil. Díky za radu. Mě to nějak nedošlo.

Tobě toho nedošlo víc