» Poradna » Mobily

Telefon do 5,5 KČ

Ahoj, můžete mi tu prosím dát nějaké nápady na telefon do 5,5 tisíce korun ? Požadavky: Android, displej alespoň 4,5 a více. Počítám s tím že mi tu budete dávat Xiaomi vím že to je dobrý mobil ale byl bych rád kdyby jste mi dávali i jiné značky.

Odpovědi na otázku

-- Šaomi Mi2A - ale aby ses vešel do ceny, tak asi rovnou z Číny (+ budeš muset vybrat verzi pro Evropu a aktualizovat si SW)-- Šaomi Hongmi Redmi Note-- Šaomi Redmi 1S-- doprodej Samsung Galaxy SIII-- LG Optimus L9 II-- Huawei Ascend P6

Dáváš mi tu telefony které jsou o 1 tisíc dražší, 5,5 tisíce je vážně hranice.

Koukni na šedinky. Je to sice fakt na hraně, ale po šikovném hledání se k 5500 Kč dostaneš. Problém je ale ten, že ti pak nezbyde na různý fólie nebo obaly.

Ten Huawei P6 vypadá luxusně a na této stránce stojí jen 6,2K http://www.cesky-mobil.cz/huawei-ascend-p6-black-25... asi do toho půjdujavascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new WebForm_PostBackOptions("ctl04$1074_1029$ctl00$lbtnSave", "", true, "", "", false, true)).

Btw, ale není v české distribuci, vadí to nečemu ?

Že nepůjde reklamovat v oficiálním servisu, ale budeš muset u prodejce. Vnučce od známého jsem bral loni na podzim Huawei P6 taky šedinku, papíry + nějaké poukazy atd. byly polsky. V ceně měl i fólii a silikonové pouzdro. Po zapnutí klasický výběr u Androidu - defaultně angličtina, stačilo přepnout na češtinu. Jádro systému mají tyhle Huawei stejné, takže rozdíl mezi distribucemi není. Aktualizace firmwaru přes kartu SD byla taky bez problémů. Jestli nespěcháš, tak je to loňský model, je docela dost možné, že do konce prázdnin ještě trošku zlevní. Po stránce výkonu to není to žádné dělo, ale Emotion UI je velmi dobře optimalizované, ale zase nemusí všem sednout.Šedý dovoz má celoevropskou záruku jen Nokia, ale Windows Phone jsi nechtěl.

GIGABYTE GSmart SAGA S3Čtyřjádrový procesor6" IPS DisplejROM 8GB / RAM 1GBhttps://www.mall.cz/mobilni-telefony-dual-sim...

Nulová technická podpora. Proto bych ho nekupoval.

PC komponenty od Gigabyte beru jako velmi slušné, ale na jejich telefony z svého okolí neslyším zrovna moc chvály... - spíše naopak...

máme v rodině dva a jedou velmi dobře. bez sekání. čistý android.

To už dám přednost Prestigiu. Gygabyte je proslavenej nestabilníma telefonama se dvěma simkama a vytahovací anténou na sledování televize. Podle recenzí to moc dobrý telefony ale nejsou.

Já bych doporučil toto LG.http://www.czc.cz/lg-l90-cerna/148473/produktJestli chceš,tak tady je recenze.https://www.youtube.com/watch

Take mohu doporucit LG, jejich posledni modely jsou na velmi dobre urovni. Ja mam LG G2, pritelkyne LG L70. Na to o kolik je L70 levnejsi, velice me prekvapil. Vise doporucovana L90 je vykonejsi a trosku vetsi verze L70, za ty prachy se ten skok myslim vyplati :)

A co takový Huawei Ascend G630? www.smarty.cz/Huawei-Ascend-G630-cerny/8334/Produkt

Doporučováním počkat na novy Samsung Galaxy Core 2 (SM-G355) (Zahájení prodeje srpen 2014) odkazy na Samsung Galaxy Core 2 (dve verze):http://www.alza.cz/samsung-galaxy-core-2-sm-... (Black)nebohttp://www.alza.cz/samsung-galaxy-core-2-sm-... (White)

Má málo paměti ram, chceto minimálně 1024.

Nic.., půjdu do té P6, vypadá fakt luxusně a to celé kovové kovo :3... Jinak ten Samsung co si mě tady nabízel je podle mě předražený a škaredý shit-phone.

A to celé kovové tělo*

U Samsungu je vždycky problém s předinstalovanými aplikacemi a náročném uživatelském prostředí. Vybral jste dobře :) .

taky se dívám po něčem levném, zvažuji - Huawei, Xiaomi, Acer doporučíte něco?

Co třeba Lenovo?