» Poradna » Programy

Team Speak

Mám takový problém...Chtěl jsem si založit vlastní server na team speak 3.Založiljsem si ho ostatní se na něho mohli v pohodě připojit jenže když jsem na TS přišel druhý den tak už jsem se tam nemohl připojit psalo Failed to connect to server, tak jsem to zkoušel zase založit zase to v poho šlo, ale zas další den sem se tam nemohl připojit.Proč?

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně jej zakládáte na free serveru, který je omezen na trial používání jednoho dne. Poté se automaticky smaže.

Pro odpověď na otázku jste bohužel neposkytl žádné použitelné informace. Jak server zakládáte, kde server zakládáte, jakou máte licenci,.. Pokud hostujete server doma, máte statickou IP adresu,... atd.