» Poradna » Programy

Tapety dvou různých monitorů

Zdravím, chci se zeptat zda existuje program, který by mi dokázal na každý monitor dát jinou tapetu? (mám zapojeny 2 monitory). Problém je, že jedem je 24pal. monitor 1920x1080 a druhy je 17pal, 1280x1024. Díky za každou radu

Odpovědi na otázku

možnosť 1. sprav si screenshot ,hod ho do skicáru a rozloš si pozadia podla toho ako chceš a ulož easy :3 V nastaveniach máš možbosti rozšíriť atď tak si vyber tú čo dá inú tapetu :)

W10 to dokážu aj sami. Síce sa musí pohrať s nastavením "viac obrazoviek", ale ide to. Alebo platený ultramon, prip. asi zdarma DualMonitorTools-2.0

Mám Win 7.... :)

Skús dualmon, alebo ultramon

Instalovat si Ultramon kvůli jedný tapetě bych asi doporučil jen za účelem dalšího využití toho Ultramonu. První návod zase vyžaduje zmastit to v nějakém fotoeditoru, což ale taky jde. Podle mýho oba způsoby vycházejí stejně náročně i časově. Já to mám zmaštěný ve fotoeditoru. Ale ten Ultramon zase rozšiřuje vaše možnosti...

Děkuji všem za rady.