» Poradna » Web a internet

Taky se vám nějak zmršil vzhled živě?

.. divné fonty, chybí fórum, apod?

Odpovědi na otázku

Ano, je to hnus. Asi stejně jako třeba czc.cz upravili vzhled pro tablety a mobily. Ale asi je to pokrok, a ten nezastavíš.

Upravili vzhled pro budoucnost světa. Blbouny čumící do tabletú a vychytralých mobilú

aj na tebe dojde, je to lehčí do ruky, než ntb, Ale nevšim jsem si vzhledu ,daj na čelo si trochu ledu

špatně jsemkoukalv mobilu, není toho moc vidět oproti ntb.Kouk jsem do sloupce Bazar, někdo tam prodává rakev, to už není normál, co vše se tam povolí psát

A je i s nebožtíkem, správně odleželá? Jinak, Poradna a Diskuse by se měly přehodit, protože v Diskusi člověk dostane cenné rady k HW a SW, kdežto v Poradně se kolem problému spíš jen diskutuje.....

neuznali mi plus tak ho píši+

Jenže pro tyhle mobilní zařízení je určený web m.zive.cz a ten se nezměnil ani trošku.Na téhle změně mi vadí že poslední posty v poradně a na fóru, jsou každé na jiném místě. Když to bylo u sebe tak se mi to líbilo víc. Navíc teď to forum je v postranním sloupci, který jsem do teď zcela ignoroval a nevěnoval jsem mu pozornost...

Ty si stejně jednoduchej (chá) jako tazatel. Forum v riti a diskuze místo něj, přestaňte už hulit a nebo nikam při tom hulení nepište, WOBA

Já žádný změny nevidím.Furt stejný.Co chci si najdu a co nechci nehledám.Za celou éru byl nejhorší krok přejít z normální barvy na červenou,ale jak vidno zvyknou se dá na ledasco.

Přesně tak. Já si na tuhle červenou ani po letech nezvykl. A i když na zive.sk přešli z 226500 (pro oko dokonale laděné) na agresivnější 267e3d, pořád je to lázeň pro oči proti téhle vraždě. Řeším to tady zobrazením bez stylu.

Červená je proto, aby dráždili sociopaty a zvyšovala návštěvnost jejich trollováním.

Přesně tak. Ale co tu jiného lidé mají dělat? Mně osobně i to trollování přestává bavit. Zjistil jsem, že jsou mnohem příjemnější činnosti, například sledování jihokorejských filmů, seriálů a písniček. To poslední, co jsem viděl z jejich seriálů, je 눈의 여왕 z roku 2006, je to nádhera, né jak ty české seriálové sračky a třeba teď poslouchám 소규모아카시아밴드. kdybyste někdo měl tip na něco jihokorejského, může to být cokoliv, tak ten tip napiště.

Tohle je dobrý film: http://www.imdb.com/title/tt1587729/

Tak díky za tip, právě jsem jej shlédnul, i když nejsem moc na válčení, tak se mi film líbil. A nějaký romantický by nebyl? Já jsem spíš na romantiku. Jak jsem psal o tom seriálů 눈의 여왕, ten je na csfd tu:http://www.csfd.cz/film/229744-nunui-yeowang/a je to romantika a samé slzičky a scény třeba jak krásná dvanáctiletá Ju-yeon Go: http://www.showbiz.cz/media/filmy/hash/22/3d50b... [spoiler] chce být klukem v kabince vyhlídkového kola opusinkovaná...[/spoiler]Na csfd psal vitekpe: "Romanticky emocni masakr po korejsku..." a je to fakt pravda, tak pokud se na to někdo podívá, tak nachystat kapesník :_-( ... a rád bych další romantický masakr po korejsku.

Ne, nic dalšího asijského neznám. Z jejich filmového blikajícího průmyslu obvykle chytám epileptický záchvat.

Prostě nomen omen!

Mně se to líbí. Jsem starší člověk a jednotlivé oddíly jsou od sebe hezky oddělené - zlepšuje to orientaci. Ještě by mohl být všude větší font a ne jenom někde a hlavně by měl být web responzivní.

Zmršený vzhled částečně opravíš takto:Doplněk "Stylish" > vytvořit nový stylChrome + Opera:div.bx-cnt {font-size: 12px ! important;line-height: 80% ! important}h2 {font-size: 13px!important}div.bx-head {line-height: 30% ! important}Url starting: http://www.zive.cz/poradna/ http://www.zive.cz/Poradna/---------------------------------------------Mozilla & spol:@-moz-document url-prefix("http://www.zive.cz/poradna/"), url-prefix("http://www.zive.cz/Poradna/") {div.bx-cnt {font-size: 12px!important;line-height: 80%!important}h2 {font-size: 13px!important}div.bx-head {line-height: 30%!important}}pixely a procenta možno upravit dle libosti.......

Sere mě to, furt všude cpou ten odpornej M$ metro vzhled

Jeden si nevybere ani dva, kam jdu na netu všude červená, jdu do přírody, tam zas zelená. A je mi jasnější proč lidi chtěli změnu režimu, tam jde změnit barva, žel jen barva. Červená by měla být jen na výstrahu/varování. - jen aby ale neuděli třeba modrý podklad a do toho též color text, to by se na to koukalo ještě hůř, jeden si nevybere natož více jich

jenže se určitě dá udělat hezký vzhled, který se bude líbít většině lidí a ne odhadem tak 5%, myslím si že jsou akorát lidi líní udělat lepší vzhled protože na tohle jim stačí dat 1barevny pozadí, barvy jak z omalovánek a hotovo

úzká nudle uprostřed monitoru, vlevo a vpravo je tolik místa, že je to jak vjezd do pískovny a fonty, raději nemlubit.

Takhle to dopadá vždy, když se nějaké poloslepé prase snaží vylepšit pěkné stránky a udělá z toho prasárnu.

napisem na MF tady nema cenu====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co forum dalsi okupant juwa2 prestan okupovat a nucene prispusobeni podminkam poradny//varovani 2 0805151023====================================================================///to same co Ukázat celý příspěvek

Jo, je to nějaké jednoduché a kostrbaté. Připomíná mi to weby jako před 10 lety. ☺